Neler yeni

Açık Kaynak Kodlu Ücretsiz Blog Yazılımları

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
83
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
çoğu kişi wordpressi biliyor ama alttaki listede olanlarıda bi inceleyin arkadaşlar. sizin puanınız ne olurdu?

Yazılım ( Script)Kullanıcı PuanıWebİndirme Linki
WordPress4.98
Anchor CMS4.86
LoudBlog4.81
EggBlog4.65
Simple PHP Blog4.65
Diem4.58
PivotX4.57
contentNow4.52İncele
Microweber4.52
Nucleus CMS4.52
FlatPress4.48
Pritlog4.48
Textpattern4.45
Croogo4.43
BLOG:CMS4.42
SweetRice4.42
b2evolution4.36
Bludit4.35
Dotclear4.27
Serendipity4.26
Elgg4.23
PluXml4.18
bBlog4.15
MonoCMS4.13
Habari4.12
WPdotnet4.12 Download
Backdrop CMS4.11
60cycleCMS3,85

Son düzenleme:
Ad
Soyad
Konular
55
Ticaret - 100%
2   0   0

iletişim
Meslek
....
Detay  
Meslek
....
neredeyse hepsini biliyorum ama kullanmıyorum. puan olarak düşüneceksek WordPress'e 3 yeterli bence aralarında en iyi bana kalırsa WordPress

Yorum
Ad
Soyad
Konular
83
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
tabiki en iyi wordpress de bi tek olumsuz yanı var çok kaynak harcıyor ona sağlam bir sunucu gerekiyor

Yorum
Ad
Soyad
Konular
55
Ticaret - 100%
2   0   0

iletişim
Meslek
....
Detay  
Meslek
....
tabiki en iyi wordpress de bi tek olumsuz yanı var çok kaynak harcıyor ona sağlam bir sunucu gerekiyor
Wordpress Kulanmak yerine 10 15 Dolar'a Codecanyon sitesinden php bir script almak çok mantıklı en azından kaynak harcamıyor ve gerçekten kaliteli olanları var örnek benim kendi sitemde kullandıgım

Yorum
Ad
Soyad
Konular
83
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
varient dimi bu çok sağlam yazılım en çok satanlardan bide sitede çok güzel duruyor hatta üstünde oynayıp harika bişey çıkartabilirsin

Yorum
Ad
Soyad
Konular
55
Ticaret - 100%
2   0   0

iletişim
Meslek
....
Detay  
Meslek
....
varient dimi bu çok sağlam yazılım en çok satanlardan bide sitede çok güzel duruyor hatta üstünde oynayıp harika bişey çıkartabilirsin
Gerçekten kaliteli bir script bu scripte yeni geçiş yaptım daha önce bunu kullanıyordum. sonradan
Variente geçtim ilereyen zamanlarda kullandıgım scriptte değişiklikler yapabilirim ama şuanlık bu hali bile çok güzel

Yorum

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.