Neler yeni

53 Adet Ücretsiz WordPress Şirket Temaları (Seçmece Bunlar)

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
154
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
1. Bizz

2. Workz

3. Pytheas

4. Proyecto

5. Adapt

6. MyCorp

7. Attitude

8. Clean Retina

9. BizCard

10. Figero

11. Discover

12. ButterBelly

13. Corporate Lite

14. Osiris

15. Corpo

16. Nictitate

17. Multi-Purpose

17. CustomizR

19. BizStudio

20. zeeCorporate

25. Asteria Lite

21. Business Lite

22. ToomMorel

23. Revera

24. BizPro

25. Live Wire

26. Finale

27. Vantage

28. Traffica

29. Zenon

30. Engrave

31. Impulse

32. Flat Theme – Tam anlamıyla bu şablonu yükleyebileceğim bir kategori yok. Çünkü multi-purpose yani çok amaçlı olarak tasarlanmış. Portfolyo, kurumsal, blog, magazin, medya, kişisel her türlü site içeriğine uygun.

33. Fizz

34. Eclipse

35. Itek : Gün geçmeden yep yeni tasarımlar oluturuluyor dünya üzerindeki WordPress geliştiricileri tarafından. Hem kurumsal hem de e-ticaret olarak kullanabileceğiniz görüntüsü sayesinde çok amaçlı sayılabilecek nitelikte bir tasarım. Sepete ekleme bölümü sayesinde kullanıcılarınız sepetinde ne kadar ürün biriktiğini ve ne kadar ücret tuttuğunu anında görebilecekler. Zulfikar Nore tarafından hazırlanmış olan Itek temasını aynı zamanda e-ticaret desteklediği için listesine de ekledim.

36. Katch Katmandu

37. Alexandria : Ücretsiz versiyonun demosunu bulamadığımdan dolayı mecburen sadece download butonunu eklemek zorunda kaldım. Aslında eklemeyecektim bu listeye ama 2014 yapımı olduğu halde çok kısa bir sürede 175.000 defa indirilmiş olması çok iyi bir örnek olduğu anlamına geliyor. Sanırım demosuna bakmadan denemenizde fayda var.

38. Spacious : Bu yeni tasarımları gördüğümde sanki tasarımcılar arasında bir rekabet varmış gibi hissettim. Premium sayılabilecek nitelikte olan ücretsiz örnekler hazırlayıp, premium versiyonlarına bir kaç tane fazladan özellik ekleyerek daha çabuk yayılmasını sağlamak gibi. 2014 yılına yeni eklenmiş olan bu mükemmel tasarımlar gerçekten az bulunur.

39. Radiate

40. Marketer : Renkleri çok fazla hoşuma gitmemiş olsa da zevkler ve renkler tartışılmaz sözünü benimseyerek buna da bir şans vermek istedim belki beğenenler olabilir diye. Aslında dizaynı fena değil ama sol tarafta bulunan yazıların arka plan rengi oldukça kötü göründüğü için hoşuma gitmemişti. Kendinize göre artık evirip çevirirsiniz renklendirmelerini.

41. Advertica :

42. Invert : İnanır mısınız bilmiyorum son eklediğim tasarımlar gerçekten kıskanmama sebep oluyorlar. Yine bir önceki geliştirici tarafından hazırlanmış olan Invert, aşağı yukarı aynı efektlere sahip ancak bambaşka bir görüntüye sahip.

43. Irex : Şu ana kadar hep kurumlar için kullanılabilecek tasarımlar paylaştık. Gel gör ki moda sektörü ve modellik üzerine olan kurumlar da var. Bu listedekilerin tamamından farklı olarak top model tanıtımı ve kurumunuz hakkında bilgiler sunabileceğiniz bir yapıya sahip. Hem arka planda değişen slider hemde manşet bölümünde değişen zaman ayarlı slidere sahip olmasından dolayı resimler daha ön planda görünüyor. Ayrıca portofolyo sitelerinde de kullanabilmeniz mümkün.

44. BizNez : Dört farklı şablon özelliği ile hastahane, kariyer ve daha değişik kurumlar tarafından da kullanılabilir tasarıma sahip. Tam olarak ne için var olduklarını detaylı bir şekilde incelemediğim M.E.B. onaylı sertifikaları veren kuruluşlar için aşağıdaki görmüş olduğunuz tasarımın resmi oldukça idealdir. Aynı şekilde hastahaneler için olan bir demosu da var. Her dört demoyu aşağıdaki demo butonuna tıklayarak inceleyebilirsiniz.

45. Alhena

46. Interface 2014’ün mayıs ayında çıkmış olan ve mükemmel bir tasarım. O kadar yeni ki henüz oy bile alamamış. Mouse bölümlerin üzerine geldiğinde diğerleri gibi çerçevenin renk değiştirememesi biraz kötü olsa da sanırım kendinize göre düzenleyeceğiniz için fazla bir problem yaratmaz diye düşünüyorum.

47. Tatva Lite : Custom ile Css kodları aktarma, hazır dil düzenleme dosyası, mobil cihazlarla uyumlu, dinamik bileşen alanları, anasayfa için hakkımızda, biz kimiz gibi kutuların düzenlenmesi gibi birçok seçenek bulunuyor.

48. Health Center : Geliştirici sitesinde örneğin demosuna ulaşamadım.

49. Minima Lite

50. Circumference Lite

51. Celestial Lite

52. Encounters Lite

53. Preference

Son düzenleme:

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.