Neler yeni
Webien.Net: Webmaster Forumu

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme....

  • Merhaba Ziyaretçi Hoşgeldin!
    Webien'de Ücretsiz olarak Firmalar bölümüne websiteni ekle bu sayede backlink alarak Google'de ön sıralara çıkarsın
  • Webien, yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla işleyen özgürlükçü bir çalışma platformudur.
  • Webien, kullanıcılara yardımcı olabilecek grafik, tasarım vb. her türlü araç gereç paylaşımları ve Teknoloji adına aklınıza gelebilecek herşeyi sunar.

2019 En İyi Domain (Alan Adı) Kayıt Firmaları

WAdmin

yönetici
Katılım
18 Ocak 2019
Mesajlar
191
Tepkime puanı
25
Her harika web sitesi için hızlı, akılda kalıcı bir alanı adı gerekir . Gelin alan adı kayıt firmalarının artı ve eksilerine birlikte bakalım.1. GodaddyBüyük bir alan adı sağlayıcı, ancak fiyatlara dikkat edin. GoDaddy’nin başlangıç ​​fiyatlarının yalnızca iki yıl boyunca önceden ödeme yaparsanız geçerli olması ve ikinci yılın önemli ölçüde daha pahalı olması.   Hosting eklentileri  Telefon desteği Yüksek fiyatlar2. HoverÇabuk, kolay ve Whois gizliliği ücretsiz geliyor.  Ücretsiz Whois gizliliği dahil  Adil fiyatlandırma  Kolay arama filtreleme  Destek 7/24 değil3. Google Etki AlanlarıZorluk yok, sadece basit alan adı kayıtları. Mükemmel destek Kullanımı kolay Ortalama fiyatların üzerinde Birkaç TLD desteklenmiyor4. NamecheapMükemmel fiyat ve kullanıcı dostu.  Adından da anlaşılacağı gibi ucuz  Ücretsiz Whois gizliliği  Canlı sohbet desteği
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 
Son düzenleme:
Üst