Satış - 15 $ Başlayan Fiyatlar İle TR Lokasyon Fiziksel Sunucular | SSD Diskler | En Uygun Fiyat | Webien.Net: Webmaster Forumu

Satış 15 $ Başlayan Fiyatlar İle TR Lokasyon Fiziksel Sunucular | SSD Diskler | En Uygun Fiyat

Şu anda okunan
Satış 15 $ Başlayan Fiyatlar İle TR Lokasyon Fiziksel Sunucular | SSD Diskler | En Uygun Fiyat

Hızlı cevap

ayyildizmedya

Kurumsal üye
Konular
6
WBN Puanı
3
 Ticaret - 0%    
0   0   0
Hakkında  
WBN Puanı
3
 Ticaret - 0%
0   0   0
 Ticaret - 0%

Paketleri İncelemek ve Sipariş İçin : https://www.ayyildizmedya.com/tr/kat...ular-dedicated

3 AYLIK ALIMLARDA % 5 İNDİRİM
6 AYLIK ALIMLARDA % 10 İNDİRİM
YILLIK ALIMLARDA % 15 İNDİRİM
Dedicated Sunucunun Ortak Özellikleri
*
Kurulum ve Yeniden Kurulum Ücretsizdir.
* Sunucularımız Türkiye Konumludur
* Yedek Alma Sorumluluğu Müşteriye Aittir.
* Teknik Destek , Kurulum işlemleriniz Sitemiz Üzerinden Ticket Sistemi ile Yapılmalıdır.
* Destek Talebi Cevaplama Süresi Yoğunluğa Göre Değişmektedir.
* Sunucularda Yasa Dışı İçerik Barındırmak Saldırı Yapmak Kesinlikle Yasaktır.
* Siparişlerde Ödeme Sonrası Geri İade Bulunmamaktadır.

Ödeme Yöntemlerimiz

Havale/Eft | 3D Secure Kredi Kartı | Mobil Ödeme

Kredi kartı, Bankamatik kartı, Ön ödemeli kartlar, İninal vb. kartlar ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınıza taksit yapabilirsiniz.

Bize aşağıda ki bilgilerden ulaşabilirsiniz.
Web: www.ayyildizmedya.com
Mail: info@ayyildizmedya.com
Whatsapp: +90 256 911 04 25
TEL: +90 256 911 04 25
Vergi Dairesi: GERMENCİK
Vergi NO: 8870531275
BTK Belge: Ticari Amaçlı Hizmet Verenler Yer Sağlayıcı Listesi - Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu
Adres: Ortaklar Mahallesi Kurtuluş Sokak No:26 Germencik/AYDIN
  Webien öneriyor: Yapılan alışverişlerde mutlaka ticaret puanı isteyin. Genel istatistikleri gör

enesvtn

Platin üye
Konular
10
WBN Puanı
33
 Ticaret - 0%    
0   0   0
Meslek
Web Developer
Hakkında  
WBN Puanı
33
 Ticaret - 0%
0   0   0
 Ticaret - 0%
Meslek
Web Developer
Üyelik tipi
Bireysel
hayırlı satışlar hocam

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:8) Üyeleri Gör
Başlatan Benzer konular Forum Cevaplar Tarih
3 Satış Tekno-Onay.com ⭐0,01₺ Başlayan Fiyatlar İle 7/24 Destek✔ Instagram (Ticaret) 1
domainmerkezinet Satış Öğrenciler - Genel Kullanıcılar Ve Ustalar için Eko SSD Paketleri 20₺ den Başlayan Fiyatlar Hosting Alışverişi 2
N Satış 👑OnayAl.net👑 0.20 krş dan başlayan fiyatlar. Ödeme Sistemleri 6
A Satış 10 TL'den Başlayan Fiyatlar ile Organik Hit Paketleri Hizmetinizde. SEO Hizmet Paketleri 2
agrzm 🌟mobilonayim.net📲 0,10₺'den başlayan fiyatlar 📱 sms onay sistemi Web Site Tanıtım 3
B YıLLık 20 TL den başlayan Fiyatlarla Hosting Hosting Genel 0
LazMami Satış DEV KONU 5TL'den Başlayan Fiyatlarla ÖZEL PROJELİK İNSTAGRAM KULLANICI İSİMLERİ Instagram (Ticaret) 8
wmabi Satış Logo 30 TL İnstagram Post Tasarım 20 TL Banner 40 TL Konu Tasarımı 50 Tl den Başlayan Fiyatlarla... Ücretli Grafik işleri 0
A Satış Windows Hosting Paketleri Yıllık 9,99 TL'den Başlayan Fiyatlarla / Plesk Panel Hosting Alışverişi 0
FiBuHosting Satış ⭐ E5-2690v2 Performans Serisi SSD VDS Sunucular⭐Otomatik Teslimat ⭐ 14,99 ₺'den başlayan fiyatlar⭐ VPS Hosting Satışı 2
A Satış Bireysel Hosting Paketleri Yıllık 9,99 TL'den Başlayan Fiyatlarla / cPanel/WHM Hosting Alışverişi 3
D Satış Türkiye Lokasyon TIER III SSD VDS | 15 TL 'den Başlayan Fiyatlarla | Gelişmiş Yönetim Paneli Sanal Sunucu Kiralama 1
A KİRALIK Aylık 15 TL 'den Başlayan Fiyatlarla Vds Sunucular "OTO KURULUM / ANINDA TESLİMAT" Sanal Sunucu Kiralama 20
W Satış Aylık 12,71 TL'den Başlayan Fiyatlarla, SSD,SAS ve SATA3 Disk İmkanlarıyla VDS Sunucular Sanal Sunucu Kiralama 0
M Satış 🌟Sadecesmm.com 🌟 ANA SAĞLAYICI FARKIYLA 🌟 En Uygun Fiyatlar - Jet Hızında Hizmet - 7/24 Destek Instagram (Ticaret) 0
dijitalistasyon Satış Dijitalistasyon.com |⭐ En Kaliteli Servisler ve En Uygun Fiyatlar | Takipçi 2,10TL | Beğeni 1,96TL |İzlenme 0,04TL ⚡ Servis Sağlayıcı 🔥 APİ DESTEĞİ Instagram (Ticaret) 1
S www.SOSYALMARKETİM.net | İdda Ediyoruz En Uygun Fiyatlar Bizde! | Anlık Servisler! | 7/24 Destek! | Güncellemeye Özel Servisler! Instagram (Ticaret) 1
S www.SOSYALMARKETİM.net | İdda Ediyoruz En Uygun Fiyatlar Bizde! | Anlık Servisler! | 7/24 Destek! | Güncellemeye Özel Servisler! Instagram (Ticaret) 0
Soner Realme C12 6000 maH Batarya Pili İle Geliyor Akıllı Telefonlar 0
T Teknoloji İle Yeniden,Yenilen Web Site Tanıtım 0
tuncayalp Bu Program İle Web Sitenizin Trafiğini Uçurun (Googlede Yükselin) Webmaster Pogramları 0
Soner Asgari Ücret İle Alınabilecek En İyi Telefonlar Telefon Önerileri 0
EmreKarakaya Domkap - En Ucuz Domain Fiyatları Yeni Özellikleri İle Yayında Domain Genel 5
wmgerecleri Korona İle Savaş Afiş Grafik Tasarım 2
Soner CMD İle PC nize ve Ağınıza Yapılan Saldırıları Önleyin Güvenlik 0
Soner Corona Virüs Nedeni İle Firmaların Uzakdan Çalışmadaki Güvenlik Risklerine Karşı 5 Önlem Gündemdeki konular & Haberler 0
Soner Corona Virüs Nedeni İle Facebook Messenger'a Mesaj Sınırlaması Getirdi Facebook 7
B Ücretsiz Scriptler İle Sitenizi Kolayca Hazırlayın Web Site Tanıtım 0
H Toppik İle Saç Dökülmesine Dur De! Web Site Tanıtım 0
F Başarılı Bir Hizmet Anlayışı İle Sizinleyiz Web Site Tanıtım 4
B Ücretsiz Scriptler İle Sitenizi Kolayca Hazırlayın Web Site Tanıtım 0
tuncayalp Sitenize PWA – Manifest İle Uygulama Yapımı Javascript Programlama 0
Zeki Animoto Web 2.0 İle Online Klip Animasyon Hazırlayın Webmaster Genel 0
Zeki Buton ve Çerçeve Tasarımlarınızı Figma İle Yapın Webmaster Genel 0
Zeki WEBİEN.NET İle İlgili Duyurular 15
Zeki Eğitim İle Gelecek Kişisel Gelişim 0
Zeki Php Form İle Veritabanına Kayıt Ekleme PHP 0
localseoturkey Danışman Seo Danışmanlığı: Spamsız, Gerçek ve Doğal Seo (Sadece 4 Müşteri Alınacak / 500 TL İle Başlama) Sosyal Medya & SEO Danışmanlığı 0
A Reklamsitem İle Sizin de Firmanız Tanınsın Web Site Tanıtım 0
FatihGulcicek Yeni KO Cüce İle Tanışın Web Site Tanıtım 0
R Hazerfen Space İle Oluşan Teknoloji Merkezi Web Site Tanıtım 0
A Maxsosyal İle Bol Takipçi Kazan Web Site Tanıtım 0
frenick KURUMEDYA.COM - Twitter TÜRK AKTİF TAKİPÇİ 1000 ADET 12.5 TL- TREND TOPIC HIZMETIMIZ İLE TÜRKİYE SİZİ KONUŞSUN! SADECE 175 TL !! Twitter (Ticaret) 0
A Beğeni Hilesi İle İnstagram Profiliniz Canlansın Instagram 0
K Palette Saç Boyası İle Işıldayın Web Site Tanıtım 0
M Pocket-mine İle Sınırsız Para Kazan Oyna Kazan 0
K Jile Modelleri İle Rahatlığı Yakalayın Web Site Tanıtım 0
A Güncel Kaliteli Web Siteleri İle Link Değişimi Link - Banner Değişimi 1
B Gmail Kullananlar Dikkat! İşte Gmail İle İlgili Detaylar! Google 0