Yeni profil mesajları

Her şey için Tasarım mottosu ile hareket eden bir kişiyim..
Tarih öncesinden kalma duvar resimlerinden günümüze uzanan insanın çevresindekileri görselleştirmesi tutkusu beni cezbediyor.
Umarım bizim yaptıklarımızda atalarımızın yaptığı gibi dünyaya birşeyler kazandırabilir.
Bu duyarlılık ile sektöre yeni başlamış brolarım size sesleniyorum :) benim profilimden her zaman destek ve yardım talebinde bulunabilirsiniz.
Wmgerecleri.com sizlere daha iyi hizmet vermek adına her gün güncel tutup ve güncelleştirmelerle size daha kolay ve güvenli deneyim sunmak adına webmaster uzmanlık alanında eğitim dosya barınma ve aklınıza gelebilecek her detayı paylaşmaktadır sizde üyelik açıp üyelikten mağaza açıp ürünlerinizi ve becerilerinizi ücretsiz ve ücretli paylaşabilir daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz
Firmamız 2015 yılından bu yana bilişim ve web siteleri üzerine hizmet vermeye devam eder. Uzman kadromuz ile sunucu hosting üzerine hizmetlerimize hep daha iyisini ekleyerek 4 yıldır yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hep birlikte kurduğumuz yazılım üzerine olan şirketimiz bütçenizi sarsmayacak şekilde paketlerimiz ile sunulur. Hosting web sitesinin alt yapısını kiraladığınız yerdir. Domain ise isim hakkıdır.
merhaba admin,
WBN scriptini kullanıyorum WBN (One Page) ancak admin girişi yaptığımda inc/process yönlendirmesinde takılı kalıyor. sebebi nedir yardımcı olabilir misin? teşekkürler.
Merhaba Admin Sosyal Gruplar Eklentisinde grup oluşturduğumuzda forum ekleme yapamıyorum sorun var sanırım forum oluşturmak isteyince sunucu hatası veriyor yardımcı olurmusun?
Üst