Neler yeni

Yeni Oyun Tasarımı ve Oynanış

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
327
Ticaret - 100%
1   0   0

iletişim
Meslek
Seo Danışmanı
Detay  
Meslek
Seo Danışmanı
ellerine kollarına saglık dostum cok güzel olmuş webien ailesi olarak yanındayız

Yorum
Ad
E***
Soyad
V****
Konular
51
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Web Developer
teşekkür ederim hocam en iyi yerlere geleceğinden güvencim tam hocam :)

Yorum
Ad
E***
Soyad
V****
Konular
51
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Web Developer
Oyun İçersinde yeni satın alım alanları yapıyorum genişletilmiş şekilde P2W den uzak olması ıcın cunku oyunda herhangı bı kredı yanı tl yukledıgınızde 20 30 tl gıbı konteynır actıgınıda sıze sureklı olarak satın alınan urunlerden verıyor buda P2W uzak kalmasına sebeb oluyor herkes daha guzel ve her ımkandan yararlanabilecek şekilde tasarlmaya calısıyorum

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png
Screenshot_5.png
Screenshot_6.png

Yorum
Ad
E***
Soyad
V****
Konular
51
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Web Developer
Yeni Özellik olarak Gezegen - Ay - Diğer koloni Olmak üzere Gobal oyun Bonus Alanı
Yeni Özellik 4 Ayrı Saldırı Planlayıcısı ve Gelen Saldırıların Ne Olduğunu Tespit Etme Ama Ay Varken Yada Pahalanx özelliği
Oyun İçi 24 Saatlık Bonus Sistemi Devrede ve Bir Sonraki Bonus Süresi Bonuslar Genelde 24 Saatte Bir Verilir Otomatik ayrıca Antimatte Karanlık Matte Yıldız Tozu Konteynır Gibi Büyük Hediyeler Vermektedir.
Oyuncuyu Hiç Bir Şekilde Sıkmadan ve Zevk Alacağı Şekilde Olmaya Başladı :) Sürekli Premium Satın Almadan Oynayabilecekler

Screenshot_17.png
Screenshot_18.png

Yorum

designeratakan

Graphic designer
Kurumsal üye
Grafik tasarımcı
Ad
Soyad
Konular
47
Ticaret - 100%
2   0   0

iletişim
Meslek
Grafik Tasarımcı
Detay  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Tecrübe
20 Yıl
Uzmanlık alanları
Grafik Tasarım, Web Tasarım
Diğer sitelerim
www.bigrafiklazim.com
Üyelik tipi
  1. Bireysel
Photoshop   Photoshop
  1. İleri düzey
    90%
İllüstratör   İllüstratör
  1. İleri düzey
    90%
İllüstratör   UI / UX tasarım
  1. Orta düzey
    50%
PHP   PHP
  1. İleri düzey
    90%
PHP   CSS3
  1. İleri düzey
    90%
PHP   JavaScript
  1. Başlangıç düzeyi
    30%
Sağ üst köşeden kapatmalı teklam demişsinya googleye popup teklam kofu diye arat kodu bulursun o şekil kullana bilirsin

Yorum
Ad
E***
Soyad
V****
Konular
51
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Web Developer

Merhaba Arkadaşlar 3D Görünümleri Yapıyorum Galaksi ve Gezegen Görünümleri Mobil- Pc - VR platformlarına uygun hale getirildi .

Yorum
Ad
Soyad
Konular
9
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
çok kasıyor, tarayıcı kendinden geçti, pc de müzik çalar durdu, o kadar yani :)

Yorum
Ad
E***
Soyad
V****
Konular
51
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Web Developer
hocam daha acık beta sunumundayım :) tam olarak bitmedi hersey FPS düşmesi normal oyuna girdiyseniz normalde kasma sorunu olmuyor ama FPS bağlantısı yapacağım bu durumla ılgılı eger olmazsa oda uyarı kurarım kasma vb seyler oldugunda normal moda geçme olayı

Yorum
Ad
Soyad
Konular
7
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Freelancer Tasarımcı
Detay  
Meslek
Freelancer Tasarımcı
Tecrübe
15 Yıl. Dil e kolay :)
Üyelik tipi
  1. Bireysel
Eline koluna sağlık.
Üzerine durulması gereken bir proje yapmışsın. Muhtemelen çogu arkadaşından ileridesin.
Oyun içi sistemlerin ne durumda nelere ihtiyacın var gibi şeyleri konuşmak isterim.
Başarılar dilerim

Yorum
Ad
E***
Soyad
V****
Konular
51
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Web Developer
Eline koluna sağlık.
Üzerine durulması gereken bir proje yapmışsın. Muhtemelen çogu arkadaşından ileridesin.
Oyun içi sistemlerin ne durumda nelere ihtiyacın var gibi şeyleri konuşmak isterim.
Başarılar dilerim

Teşekkürler hocam daha tam olarak sistemi bitiremedim ama kesin olarak 2 ay içinde bitmiş olucak ve kullanıma eksiksiz girmiş olacak müsait olduğunda sizle dm ile bilgi vereceğim inşallah ilerde bir oyun yapmisimdir insanlara oyun sunmak zor ?

Yorum
Ad
E***
Soyad
V****
Konular
51
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Web Developer
Oyundaki Market Sisteminin Oranlarını düzenleme yaptım genel enerji tüketim ve verimlilik oranlarını düzenleme yaptım arkadaşlar

Oyundaki genel sohbet yanı chat sistemini aktif ettim genel kullanışlı ve gelişmiş bir şekilde

Screenshot_21.png

Yorum
Ad
E***
Soyad
V****
Konular
51
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Web Developer
Merhaba Arkadaşlar Yapmış olduğum oyuna uzun zamandır çok fazla zaman harçadım ve eğer bir aksilik olmaz ise MART ayında tamamiyle oyun erişime girecek PC Mobil platformlarda olacaktır. Şimdi Size Ufaktan 3D ve 360 Derece Oynanılabilen yerleri göstereceğim baya değişiklikler yaptım ve yeni şeyler ekledim dediğim gibi OGAME V1.0 dan başladım ve tamamiyle OGAME den ayrı bir oyun çizdim yeni metaryeller yeni bürümler sistemler galaksiler daha fazla kara delik olayları ve bu oyun için ciddi anlamda harcama yaptım sizlerde destek olursanız cok güzel olacaktır.

ESKİ VERSİYON GALAKSİ GÖRÜNÜMÜ VE YAPIM AŞAMASINDAKİ OLAN VİDEO

YENİ GALAKSİ SİSTEMİ BİTMİŞ HALİ OLAN

ESKİ GEZEGEN GÖRÜNÜMÜ OLAN HALİ

YENİ GEZEGEN GÖRÜNÜMÜ BİTMİŞ HALİ

VE Artık Oyunu Mart Ayında Açma Zamanı Gelmiştir. Son Güne Kadar Tüm Sistemi Kontrol Altına Alacagım Oyunu İlk Burdan Duyuracagım..

Yorum
Ad
E***
Soyad
V****
Konular
51
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Web Developer
ayrıca @Zeki abiye teşekkür ederim böyle güzel formu bize katkı sağladığı için

Yorum

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.