Neler yeni

Yeni KO Cüce İle Tanışın

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
1
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Web Sayfası :

NOT : Sitemiz Türkçe Karakterli domaindir. Yani ko-cüce.net adı altındadır.

Tanıtım Sayfası :

Başlık :
KO-Cüce Server Tanıtım Platformu

Sitenin kayıt edilmiş olduğu tarih :
Ağustos 2019

Tanıtım mesajı :
Yeni projemiz olan ko cüce projemiz ile internet ortamında çeşitli girişimciler ile server tanıtımı yaparak Knight Online ile ilgili serverları sizlere sunuyoruz.

KO Cüce bilindiği üzere bir oyun platformu ve çeşitli içerikleri ile de ziyaretçilerinize hizmet veriyor.

Yeni bir oluşum olan KO-Cüce - Server Tanıtım Platformu 30 Ağustos 2019'da Knight Online PvP severlere hizmet vermeye başladı.

Knight Online bu zamana kadar milyonlarca oyuncuyu içinde barındıran bir platform.

Kullanıcıların bu oyundan aldığı keyif ve bununla yetinmeyip, teknik olarak oyunu incelemek istemeleri, istedikleri kaynak ve desteğe direkt olarak bizim forumumuzdan ulaşabilmeleri en büyük etken olarak gösterilebilir.

Ayrıca bu tekniği elde eden oyun sahiplerinin de sitemizin reklam alanlarını kullanma istekleri, hem oyuncuları, hem bu işle ilgilenen oyun sahiplerini bizim sitemiz bünyesinde topluyor.

Amacımız diğer ko cuce forumlarından farklı olarak düzen ve daha kullanışlı görselliğe ve yenilliklere önem veren sistem olması için çalışmaktayız.

Knight Online Private Server tanıtım yeri olan KO-Cüce.net siz değerli üyelerimizle büyük bir aile ortamındaymışız gibi davranmanızı ve diğer forumlardan farklı olduğumuzu göstermenizi isteriz.

O yüzden KO-Cüce.net tanıtım platformunu en yukarılara taşıyıp düzenli bir sistem haline getirmemiz bizim için görevdir.

KO-Cüce.net sayfasına girmeniz için bir çok sebebiniz olacak bizimle kalın sağlıcakla kalın.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.