Neler yeni

Ultra HD Kalitede Tanıtım Videosu Çekimi

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
25
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
urun1.jpg

HD Kurumsal tanıtım filmi, son yılların gözde reklam aracıdır. Firmanızı, fabrikanızı, şirketinizi veya ürünlerinizi geleneksel reklam araçları ile tanıtmak yerine tanıtım videosu çekimi ile süsleyebilirsiniz.

Ultra HD Kalitede Tanıtım Videosu Çekimi

Eğer reklamınızı yapmazsanız en iyi hizmeti en uygun fiyata sunsanız da bir anlam ifade etmez. Hedef kitlenize ulaşmanız, tanıtım videosu çekimi ile dikkatlerini çekerek marka imajınızı yükseltmelisiniz.

Sosyal Medya Paylaşımları İçin Film Çekimi

HD Tanıtım Filmi adlı firma, uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyor. Pek çok referansa sahipler. Müzikle tam senkronlu tanıtım filmi yapıyorlar. Sosyal medya hesaplarınızda ve diğer alanlarda kullanabileceğiniz tanıtım filmi çekimi gerçekleştiriyorlar.

Etkinlikler İçin Firma Tanıtım Filmi Çekimi

Kurumlar, şirketler, firmalar yıl boyunca çeşitli davetlere katılır, fuar, seminer gibi etkinliklere dahil olurlar. Bu tür organizasyonlar kurumsal imaj ve markalaşma açısından büyük önem taşır. Fakat buralara katılırken çok iyi hazırlanmanız, özellikle firma tanıtım filmi tarzı reklam araçlarından yararlanmanız gerekir.

Animasyon Ürün Tanıtım Filmi

Ürün tanıtım filmi
yapılırken pek çok detaya dikkat edilmeli, tanıtım videosu çekimi profesyonelce yapılmalıdır. İş birliği yaptığınız firma, aynı zamanda fabrika tanıtım filmi çekimi ile başarınızda pay sahibi olur.

Dinamik Kurgulu Şirket Tanıtım Filmi

Şirket tanıtım filmi
konusunda HD Tanıtım Filmi adlı firma bu alanda oldukça iyi. Yeni nesil, yüksek çözünürlüklü çekimler yapıyorlar. Animasyon, seslendirme, kurgu yapıyorlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.