Neler yeni

Alış Ücretsiz Yabancı Sim Kartı Alma Yöntemi

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
55
Ticaret - 100%
2   0   0

iletişim
Meslek
....
Detay  
Meslek
....
Evet öncelikle sim kartlar yurtdışında çoğu yerde ya ücretsiz yada 1$ dolar karşılığında marketlerde filan satilmakta ücretsiz olduğu için fazla onemsenmiyor ben sipariş verdim 5 gün içinde gelir dediler fakat 15 gün sonra geldi o kadar geç geldi ki sipariş verdiğimi unutmuşum önemsiz olduğu için kapının önüne yere atmişlar neyse şimdi size nasıl alınır onu göstereceğim
Öncelikle BURAYA tıklayıp siteye gidin order your free sim tıklayın altta sizden paket seçmenizi isteyecek onun altında No thanks, I just want a free SIM
tiklayin ve geçin sonra ki aşamada doğru düzgün ev adresinizi verin

hersey tamam 15 gün içerisinde evinize zarf gelir

Sonra telefona takip kullanırsınız AEVA GİFFGAF olarak geliyor sim adı
Herhangi bir MMS ayarı yapmaya gerek yoktur direk simi telefona takip Active kodunu girin açılacaktır

bu aldığınız sim kartta gelen SMS'ler türkiyede de gelmektedir. yani whatsapp gibi veya diğer doğrulamalar için sms gelmektedir :)
1600993403727.png

Ad
Soyad
Konular
0
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Evet öncelikle sim kartlar yurtdışında çoğu yerde ya ücretsiz yada 1$ dolar karşılığında marketlerde filan satilmakta ücretsiz olduğu için fazla onemsenmiyor ben sipariş verdim 5 gün içinde gelir dediler fakat 15 gün sonra geldi o kadar geç geldi ki sipariş verdiğimi unutmuşum önemsiz olduğu için kapının önüne yere atmişlar neyse şimdi size nasıl alınır onu göstereceğim
Öncelikle BURAYA tıklayıp siteye gidin order your free sim tıklayın altta sizden paket seçmenizi isteyecek onun altında No thanks, I just want a free SIM

Herhangi bir MMS ayarı yapmaya gerek yoktur direk simi telefona takip Active kodunu girin açılacaktır

bu aldığınız sim kartta gelen SMS'ler türkiyede de gelmektedir. yani whatsapp gibi veya diğer doğrulamalar için sms gelmektedir :)
Ekli dosyayı görüntüle 3700
Paylaşım için teşekkürler.

Yorum

KingAbdullah

Süper WMod
Ad
A*******
Soyad
F*****
Konular
84
Ticaret - 100%
2   0   0

iletişim
Meslek
Yazılım
Detay  
Meslek
Yazılım
PHP   PHP
  1. İleri düzey
    90%
PHP   CSS3
  1. İleri düzey
    90%

Ekli dosyayı görüntüle 3700
Aga Burda Adresi Giriyorum Olmuyor Ya

Yorum
Ad
Soyad
Konular
13
Ticaret - 100%
1   0   0

iletişim
Meslek
Girişimci
Detay  
Meslek
Girişimci
Hocam kontör yüklememiz gerektiğinden nereden nasıl yüklüyoruz?

Yorum

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.