Neler yeni

TEKNO SINAV EĞİTİM OTOMASYON PROGRAMI

Ad
Soyad
Konular
1
iletişim
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Detay  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
🌟 Teknosinav: Eğitim ve Yönetim İçin Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayan Kapsamlı Çözümler! 🌟
Teknosinav, eğitim kurumlarının ve etüt merkezlerinin her türlü ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş geniş kapsamlı bir sunuyor. Öğrenci ve personel yönetiminden sınav değerlendirmelerine kadar birçok özelliğiyle Teknosinav, eğitimde mükemmelliği hedefliyor.
🔍 Programımızın Özellikleri:
Sınav Değerlendirme ve Karneler

• Çoklu Sınav Türleri: LGS, TYT, AYT, KPSS, Yabancı Dil ve daha fazlasını optik okuyucudan hızlı ve doğru şekilde değerlendirin.
  • Esnek Optik Form Uyumu: Optik form ne olursa olsun programınıza kolayca adapte edilebilir. Aynı optik form, bir kez yapılan ayar sonrasında sürekli kullanılabilir.
  • Konu ve Başarı Analizleri: Konu havuzları ile detaylı analizler ve zengin rapor seçenekleri sunar. Öğrenci başarı düzeylerini ve konu bazlı performansları ayrıntılı şekilde takip edin.
Birebir Eğitim Programı
  • Kişisel Eğitim: Öğrenci ve öğretmenlerin en uygun saat ve yerde ders çalışmalarına olanak sağlayan kullanımı kolay bireysel eğitim modülü.
Parmak İzi ve Kartlı Geçiş Sistemi
  • Gelişmiş Güvenlik: Parmak izi ve kartlı geçiş ile öğrenci ve personel giriş-çıkışlarını güvenli bir şekilde takip edin. Anlık SMS bilgilendirme ve detaylı raporlama seçenekleri mevcut.
Muhasebe Programı
  • Etkin Finans Yönetimi: Öğrenci ve personel muhasebesini güvenli ve etkili bir şekilde yönetin. Taksitlendirme ve ödeme gecikme uyarıları gibi özelliklerle finansal süreçlerinizi kolaylaştırın.
Yoklama Sistemi
  • Mobil Yoklama: Öğretmenler, sınıf yoklamalarını cep telefonlarından alabilir ve veliye anlık devamsızlık SMS gönderebilir.
Okul Zil Programı
  • Ücretsiz ve Kolay Kullanım: Bilgisayarınızın ses kartını kullanarak zil programlarını ayarlayın. Zillerin çalışma saatlerini ekranınızda görün.
Ödevlendirme Programı
  • Ödev Takibi: Öğretmenlerin öğrencilere verdiği ödevlerin kayıtlarını ve durumunu izleyin. Yapılan ödevlerin detaylı raporlarıyla öğrenci performansını değerlendirin.
Bilgi Yarışması Programı
  • Eğlenceli ve Eğitimli Yarışmalar: Sınıflar ve gruplar arasında bilgi yarışmaları düzenleyin. veya ekran çoklayıcı ile interaktif yarışmalar oluşturun.
SMS Sistemi
  • Bilgilendirme ve İletişim: Öğrenci sonuçları, devamsızlıklar, etütler ve duyurular hakkında SMS gönderin ve raporlar oluşturun.
Kiosk Sistemi
  • Otomatik Etüt İşlemleri: Öğrenci ve öğretmenlere etüt işlemlerini bağımsız olarak yapma imkanı sunan dokunmatik ekran kiosku.
Kütüphane Programı
  • Kitap Yönetimi: Kütüphane kitaplarının ve ödünç verilen materyallerin takibini kolayca yapın. SMS uyarıları ve barkod okuyucu özellikleri ile kütüphanenizi daha verimli yönetin.
🔗 Detaylı Bilgi ve Daha Fazlası İçin:
Teknosinav ile eğitimde kaliteyi artırın, yönetim süreçlerinizi kolaylaştırın ve başarıya ulaşın!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.