Alış - Sosyal Lens | Webien.Net: Webmaster Forumu

Alış Sosyal Lens (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
Alış Sosyal Lens (1 Kişi içerde)

Adı
EROL
Soyadı
UYSAL
 /
Konular
1
 /
WBN+
1
 Ticaret - 0%    
0   0   0

Site
Meslek
web master
Detay  
Adı
EROL
Soyadı
UYSAL
WBN+
1
 Ticaret - 0%
0   0   0
 Ticaret - 0%
Meslek
web master
Sosyal Lens sosyal paylaşım platformu olarak 2017 yılında kuruldu. Sosyal lens kullanıcıların ücretsiz hesap açarak kendi içeriklerini oluşturabilmelerini olanak sağlar. Birçok türde içerik oluşturabilirsiniz; Serbest yazı, liste, oylanabilir liste, normal liste, açık liste, anket, karşılaştırma anketi, puan verme anketi, test, kişilik testi, bilgi yarışması, resim ve ses dosyası. Bu içerik türlerinde içerik oluşturabilirsiniz. Sosyal lens içerisinde arkadaş edinebilirsiniz bir kullanıcıyı arkadaş ekleyerek, o kullanıcı ile sohbet edebilir ve bildirim alabilirsiniz, arkadaşlarınızla birlikte grub kurabilirsiniz, isterseniz de özel grubta kurabilirsiniz. Kendi profil sayfanızdan etkinlik oluşturabilirsiniz örneğin; resim paylaşabilir, video, ses dosyası ya da alıntı yapabilirsiniz. Bir içeriği beğendiniz daha sonra okumak istiyorsanız favorilere ya da daha sonra oku koleksiyonlarına kaydedbilirsiniz. Size özel olmasını yani sadece kendiniz görmek istiyorsanız bir koleksiyon oluşturup özel koleksiyon olarak ayarladıktan sonra içeriği bu koleksiyon içerisine kaydetmeniz yeterli.

İÇERİK TÜRLERİ;

• Serbest yaz
  • İçeriğinizi serbest bir şekilde düz metin olarak oluşturabilirsiniz
  • Fotoğraf
  • Fotoğraf gönderileri oluşturabilirsiniz
  • Ses
  • Ses dosyası gönderebilirsiniz
  • Video
  • Video paylaşabilir ve başka bir siteden video çekebilirsiniz
  • Galeri
  • Resim galerisi oluşturabilirsiniz
  • Açık liste
  • Paylaştığınız listelere kullanıcılar oy verebilir
  • Sıralama listesi
  • En iyi liste elemanı için oy verilir
  • Klasik liste
  • Düz normal listeleme biçimi
  • Komik resim
  • Mem'e resimleri
  • Bilgi yarışması
  • Bilginin sınandığı test türü
  • Kişilik testi
  • Kişiliğinizi ölçmek için oluşturabilirsiniz
  • Anket
  • İki seçenek arasında seçim yapmak için kullanabilirsiniz
  • Karşılaştırma anketi
  • Her sorunun zır bir rakibi olduğu bir anket
  • Puan verme anketi
  • Puan verdiğiniz ve her sorunun zır bir rakibi olduğu bir anket

Bu konuya kimler baktı (Toplam: 5) Detayları gör

Tips
İpucu
Benzer konular
Başlatan Başlık Forum Cevaplar Tarih
muhammet Satış Sosyal Medya Paket Satış Sitesi Satılıktır Web Site Alım & Satım 1
S Güvenilir ve Yüksek Hızda Sosyal Medya Paneli Web Site Tanıtım 0
ferdi WordPress Sosyal Paylaşım Teması Wordpress Temaları 0
kizloji Sosyal İçerik Platformu / kizloji.com Firma Dizinleri 0
xdemre SMM Ice | SMM Panel & Sosyal Medya Bayilik Paneli Firma Dizinleri 0
xdemre Sosyal Medya Hizmetleri - SMM İce Web Site Tanıtım 1
ertunc_58 Sosyal Paylaşım Portalı Web Site Tanıtım 0
C Satış Sosyal Medya Paneli | SMM Panel | En Uygun Fiyatlar | Anlık Servisler | FluSMM.com Takipçi Alım & Satım 1
sosyalmediavm SosyalMediAvm.com Instagram ve Sosyal Medya Etkileşim Hizmetleri Instagram 2
jansey Sosyal İçerik Platformu Web Site Tanıtım 1
Zeki Bootstrap Sosyal Simgeleri: Saf CSS Simgeleri ve Düğmeleri Hazır Kodlar 0
EVScreativ Satış EVScreativ Facebook Hizmetleri En İyi Hizmet ?? | Sosyal Paketler ?? | Garantili Paketler ?? | Opsiyonel Paketler ?? | Telafili Paketler ?? Hesap Alım & Satım 0
EVScreativ Satış EVScreativ İnstagram Hizmetleri En İyi Hizmet ?? | Sosyal Paketler ?? | Garantili Paketler ?? | Opsiyonel Paketler ?? | Telafili Paketler ?? Hesap Alım & Satım 0
EVScreativ EVScreativ Twitter Hizmetleri En İyi Hizmet ?? | Sosyal Paketler ?? | Garantili Paketler ?? | Opsiyonel Paketler ?? | Telafili Paketler ?? Takipçi Alım & Satım 0
EVScreativ EVScreativ YouTube Hizmetleri En İyi Hizmet ?? | Sosyal Paketler ?? | Garantili Paketler ?? | Opsiyonel Paketler ?? | Telafili Paketler ?? Abone Alım & Satım 0
EVScreativ Satış EVScreativ TikTok Hizmetleri En İyi Hizmet ?? | Sosyal Paketler ?? | Garantili Paketler ?? | Opsiyonel Paketler ?? | Telafili Paketler ?? Hesap Alım & Satım 0
EVScreativ EVScreativ Twitch Hizmetleri En İyi Hizmet ?? | Sosyal Paketler ?? | Garantili Paketler ?? | Opsiyonel Paketler ?? | Telafili Paketler ?? Takipçi Alım & Satım 0
Zeki xenForo' da Sosyal Ağları Mesaj Alanında Gösterin XenForo 0
EVScreativ EVScreativ Sosyal Medya Hizmetleri ?? | Sosyal Paketler ?? | Garantili Paketler ?? | Opsiyonel Paketler ?? | Telafili Paketler ?? Abone Alım & Satım 0
EVScreativ Sosyal Medya Kategorisine twitch alanı Öneriler 1
Darknoyan ? Çekilişle Türk Organik Takipçi Sosyal Marketiniz ? Instagram 0
trankmedya Satış TRanK Medya'dan Sosyal medya da sizi öne çıkaracak tasarımlar. Ücretli Tasarım Satışı 4
ferdi Socially Viral – WordPress Sosyal Medya Teması Wordpress Temaları 0
ferdi WordPress Sosyal Medya Teması Wordpress Temaları 0
T Satış Sosyal Medya Paket Satış Sitesi | Döviz ile para kazanmak isteyenler Web Site Alım & Satım 5
İKE A Sosyal Dayi Web Site Tanıtım 0
Redmi PHP Sosyal Medya Hesap Satış Scripti (Ücretsiz) Ücretsiz Scriptler 1
trankmedya Satış TRanK Design | Yenilikçi Tasrımlar | Konu Tasarımı - Logo Tasarımı - Sosyal Medya Tasarımları Ücretli Grafik işleri 1
H Sosyal Medya İçin Fabrika Tanıtım Filmi Çekimi Web Site Tanıtım 0
Soner Sosyal Medyadaki Gizli Tehlike Facebook 0
B ⭐ Ozelmedya sosyal medya hizmetleri ⭐ Ozelmedya.com ⭐ Instagram 0
B Satış ⭐ Ozelmedya sosyal medya hizmetleri ⭐ Ozelmedya.com ⭐ Hesap Alım & Satım 0
B Satış EN UYGUN FİYATLARLA ⭐ Ozelmedya sosyal medya hizmetleri ⭐ Ozelmedya.com ⭐ Hesap Alım & Satım 0
N NoXo Sosyal paylasım uygulaması Android Uygulama Geliştirme 0
N facebuuk sosyal paylasım uygulaması Android Uygulama Geliştirme 0
N sosyal paylasım sıtesı Firma Dizinleri 0
phpEcho MobilOnayKodum.com | Telefon Onay Sistemi | Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Telefon Numaraları Mobil Onay Alım & Satım 0
N sosyal paylasım scrıpt %100 calısan scrıpt Ücretsiz Scriptler 0
Zeki Opensource Ücretsiz Sosyal Ağ Scipti Ücretsiz Scriptler 0
Zeki Humhub Ücretsiz Sosyal Ağ Scripti Ücretsiz Scriptler 1
ferdi PHP Sosyal Medya Paket Satış Scripti Full Otomatik 2020 (Şimdi Ücretsiz Oldu) Ücretsiz Scriptler 122
Geunes.Int Nickinizin sosyal medya veya alanadı müsait mi? İlginç Siteler 4
tahaaysan Smm Panel - Sosyal Medya Paneli - En İyi Smm Panel - SmmPanelcim Firma Dizinleri 0
MsqMedia Yeni Sosyal Medya Sitemiz | Sosyolizm.eu Web Site Tanıtım 13
kralmetin0606 Ücretsiz PHP Sosyal Medya Paket Satış Scripti Full Otomatik Ücretsiz Scriptler 5
A Satış Medyafoni.com ? Kısa Sürede Sosyal Medyada Fenomen Olun! ? 7/24 Canlı Destek ? Tam Otomatik Gelişmiş Kullanıcı Paneli ? Hesap Alım & Satım 2
N Satış Numaraonay.com | Telefon Onay Sistemi | Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Telefon Numaraları Ödeme Sistemleri 5
Soner Bing Web Yöneticisi Araçları için Sosyal Ağlar Girişi yahoo 0
kaolin Sosyal Medya Uzmanı - Sosyal Medya Yönetimi Web Site Tanıtım 0
ferdi Türk Yapımı Ücretsiz Sosyal Ağ Scripti (mobil uyumlu) Ücretsiz Scriptler 5