Neler yeni

Satış Satılık adsense onaylı site

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wmgerecleri

webclos.net
Ad
Soyad
Konular
74
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Grafiker
Detay  
Meslek
Grafiker
Üyelik tipi
  1. Kurumsal
Photoshop   Photoshop
  1. İleri düzey
    90%
İllüstratör   İllüstratör
  1. İleri düzey
    90%
İllüstratör   UI / UX tasarım
  1. İleri düzey
    90%
PHP   PHP
  1. İleri düzey
    90%
PHP   CSS3
  1. İleri düzey
    90%
PHP   JavaScript
  1. İleri düzey
    90%
Merhaba arkadaşlar siteyi satma amacım başka bir işe yöneldim adsense onaylıdır sadece içerik eksikliğinden ziyaretçi fazla yok günlük girişleri hesaplamadım
Kendiniz bakabilirsiniz
Site bu haliyle satılıktır wmgerecleri.com
Domain yaşı 1 yıldır ve bitiş tarihi 600 gün sonra
Teklif usulü ile satılacaktır ilgilenenler yorum yapsın özelden kimseye özel fiyat vs verilmicek tabi katılımlar az olacaktır bunun içinde bir fiyat bırakacam belirteyim bunuda
Hemen al fiyatı: 750 - 800
Minimum artış 5 tl dir
Açılış fiyatı: 50 tl den açıyorum
Açık arttırma bitiş tarhi: 26 temmuz 2020

Son düzenleme:
Ad
Soyad
Konular
10
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Detay  
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Tecrübe
12
Uzmanlık alanları
Bilgisayar ve Telefon Yazılım Uzmanlığı
Üyelik tipi
  1. Bireysel
Merhaba Arkadaşlar. Çok önemli bir konuya değinecegim.Biz yandık siz yanmayın sakın kanmayın wmgerecleri.com denen sitenin sözde sahibi olan emek hırsızı AGİT ÖZDEL'denilen şahsiyet sitesini satılığa çıkarmış fakat bu scriptin tüm hakları ben ve benim ortagım olan arkadaşa aittir.Arkadaş bana devretmiş bu sahtekar AGİT ÖZDEL denilen şahıs benden habersiz satış yapıyor almayın ve bu gibi şahıslardan ticaret Yapmayınız ! Daha önce bizle çalıştı fakat bir takım sahtekarlık yaptığı ve kolay yoldan para kazanma hevesi içinde olduğu için gerekçesiyle yanımızdan kovduk.

Defalarca Uyarıda Bulunmamıza Rağmen Kendi Kafasına Göre Hareket Etti.Sonra Tehdit mesajları Savurmaya ve Hakkımızda Karalama Kampanyası Başlattı
Karalama Yaptığı Konu
Bu kişilerden kesinlikle alışveriş yapmayın
Merhaba arkadaşlar bu kişilere kesinlikle ne itibar ediniz neden alışveriş yapınız size yaptığı ve sattığı tüm logolar ve grafik işleri ücretsiz dağıtılan sitelerden getirip değiştirmektediler sonra size yardim edeceğim niyetiyle tüm bilgilerinizi alıp dolandırıyor İsimleri şunlardır...
webien.net

Bizde Satışta Olan Scripti Ücretsiz Vermeye Karar verdik herkes alabilir. Amacımız bu sahtekar şahıstan alışveriş yapmayınız.Biz yandık siz yanmayın !!

Bizde Bulunan Scriptin Tüm Açıkları Kapalı Temizdir.
Şuan wmgerecleri.com'da bulunan scripte açıklar bulunmakta ve alan kişi bizden habersiz satış yaptığı kişi hakkında suç duyurusunda bulunacaktır

Bu sahtekar hokkabazın açtığı diğer bukelamun siteler şunlardır kanmayınız;

webclos.net
wmgerecleri.com
jingever.com
grafiker.shop

Bilginize

Buyur Scriptin Temiz Hali bu sayfamda İndirebilirsiniz

Yorum
Ad
ZEKİ
Soyad
AYGÜN
Konular
777
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Webmaster & SEO
Detay  
Meslek
Webmaster & SEO
Tecrübe
12 Yıl
Uzmanlık alanları
Web tasarım, PHP, SEO, Seslendirme, Video montaj
İş referanslarım
youtube.com/channel/UC0EKnd0EWBefw9Wrqw_wrAA
Üyelik tipi
  1. Bireysel
Enpara   Hesap
ZEKİ AYGÜN
HESAP NO; 1237-0056746
ŞUBE: DOSAB BURSA
İBAN: TR69 0004 6012 3788 8000 0567 46
Enpara   Hesap
ZEKİ AYGÜN
HESAP NO: 497-6640783
ŞUBE: GEMLİK
İBAN: TR60 0006 2000 4970 0006 6407 83
Photoshop   Photoshop
  1. Orta düzey
    50%
  1. Başlangıç düzeyi
    30%
  1. İleri düzey
    90%
PHP   PHP
  1. Orta düzey
    50%
PHP   CSS3
  1. İleri düzey
    90%
PHP   JavaScript
  1. Orta düzey
    50%
Alan scripti ne yapsın domain için alır

Yorum
Ad
Soyad
Konular
10
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Detay  
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Tecrübe
12
Uzmanlık alanları
Üyelik tipi
  1. Bireysel
Alan scripti ne yapsın domain için alır
Site bu haliyle satılıktır wmgerecleri.com (Burda Bir İbare kullanıyor Farkındaysan Zeki Bey Tutum ve Davranışların Öfke Barındırıyor
Siteyi Ne Yapıyorsa Yapsın Umrumda Değil scripti silsin başkasının emeğini satarak kendini aklamasın bu senin tercihin o script için can atanlar var

Yorum
Ad
Soyad
Konular
263
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
webmaster
Detay  
Meslek
webmaster
bakın eğer tartışcaksanız özelden tartışın kabak tadı verdi. bu ilk ve son uyarım. tekrar devam ederse uzaklaştırılacaksınız.

Yorum
Ad
Soyad
Konular
10
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Detay  
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Tecrübe
12
Uzmanlık alanları
Üyelik tipi
  1. Bireysel
bakın eğer tartışcaksanız özelden tartışın kabak tadı verdi. bu ilk ve son uyarım. tekrar devam ederse uzaklaştırılacaksınız.
neye uzlaşacam yalan dolanla hayatını idame eden adam lamı uzlaşacam iftira attı kanıtlasın bakalım müşterilerin panelinde bilgilerini çalıp farklı amaç için kulandığında uyardım defalarca uyarıda bulunmama rağmen uymadı bizde tüm işlerde ilişkisini kestik bura gelip size yalakalıp edip durdu

Dolandırıcı olduğumuza Kanıtı Varsa Buyursun Kanıtlasın yok ben iftira attım diyorsa özür dilesin

o konuyu silsin veya silin

Yorum
Ad
Soyad
Konular
10
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Detay  
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Tecrübe
12
Uzmanlık alanları
Üyelik tipi
  1. Bireysel
Yorum
Ad
ZEKİ
Soyad
AYGÜN
Konular
777
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Webmaster & SEO
Detay  
Meslek
Webmaster & SEO
Tecrübe
12 Yıl
Uzmanlık alanları
Web tasarım, PHP, SEO, Seslendirme, Video montaj
İş referanslarım
youtube.com/channel/UC0EKnd0EWBefw9Wrqw_wrAA
Üyelik tipi
  1. Bireysel
Enpara   Hesap
ZEKİ AYGÜN
HESAP NO; 1237-0056746
ŞUBE: DOSAB BURSA
İBAN: TR69 0004 6012 3788 8000 0567 46
Enpara   Hesap
ZEKİ AYGÜN
HESAP NO: 497-6640783
ŞUBE: GEMLİK
İBAN: TR60 0006 2000 4970 0006 6407 83
Photoshop   Photoshop
  1. Orta düzey
    50%
  1. Başlangıç düzeyi
    30%
  1. İleri düzey
    90%
PHP   PHP
  1. Orta düzey
    50%
PHP   CSS3
  1. İleri düzey
    90%
PHP   JavaScript
  1. Orta düzey
    50%
Şuan sadece domain satılabilir. scripti fiyattan çıkarıp sadece domain fiyatı belirtelim. Alacak arkadaşta önce karşı tarafın transferini yaptırsın sonra ücret gönderimi sağlasın

Son düzenleme:
Yorum
Ad
Soyad
Konular
15
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
@Dr.Rantisi Kimin karın ağrısı varsa aranızda çözün o zaman yukarıda yorumda açık arttırma üsülü ile dendi açık arttırmaya bitiş tarihi vs konmadı. Açıklamada yazılana göre 61 TL teklif verilmiştir.
Konuyu açan şahsiyet bu duruma açıklık getirirse iyi olur. @wmgerecleri

Yorum

wmgerecleri

webclos.net
Ad
Soyad
Konular
74
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Grafiker
Detay  
Meslek
Grafiker
Üyelik tipi
  1. Kurumsal
Photoshop   Photoshop
  1. İleri düzey
    90%
  1. İleri düzey
    90%
  1. İleri düzey
    90%
PHP   PHP
  1. İleri düzey
    90%
PHP   CSS3
  1. İleri düzey
    90%
PHP   JavaScript
  1. İleri düzey
    90%
Bakın açık arttırmaya koymuşum ve domain tek satmıyorum site dediysem hostingiyle beraber dedim scripti bana hediye ettiniz ve bir gün senle kavga edip scripti alicam vs siteyi komple haritadan silecem demediniz şimdi sen neyin kafasını yaşıyorsun burda tarihi koyarım birazdan çalışıyorum dünden beri girmemişim ve Özdel yağcılık vs gibi bannerlar logolar yaparak sadece kendinizi küçük düşürüyorsunuz siz yokken de logo banner benzeri işlerle ilgileniyordum ve senin bahsettiğin gizli email adresleri vs alıyor iddaanıda boş çıkaracam o kişilerle birebir iletişimim var git çocuğunla karınla oğraş benle oğraşma tabi şimdi bu lafı da çarpıtırsın script o kadar lazım olsaydı size burda ücretsiz olarak dağıtmazdınız siz scripte ne kadar emek harcadıysanız bende o scripti emek harcamanız için yol açtım wmgerecleri.com öyle piyasa gibi dandik bir isim değil internette wmgerecleri vur çoğu yerde çıkıyor ve alan adı benimdir site benimdir istediğim fiyatı koyarım almak isteyen alır projesine geçirir scripte fiyat vermemişim zaten scripti ben kendim dağıtcam çünkü script başka bir firmanın alınıp türkçeleştirilmiş yâni ben siteye harcadığım parayı istiyorum anladın burda beni yargılayacağın bir konu yok ben sizi lekelemiyorum siz benim soyadımı lekelerseniz bende sizi piyasada ekmek çıkartmamak için oğraşırım ve o paylaşımını aldım manevi dava açıcam sana ve o aldığım email adresleriyle bire bir iletişimde olduğuma dair kanıtları senin bana karşı kullanacağın gerekçelere sunacam ben senle oğraşmaktan vazgeçmişim sende vazgeç git işine bak burda sana herhangi bir selamım kelamım dahi yok zaten metinide dolduran sensin metin e yönelik sözüm sorunum yok yukarda allah var zaten seni abi bildim kardeş bildim aile bildim ama benim öz abim ihanet etti bana neden sen etmeyesin şimdi git benle oğraşmaktan vazgeç burda ne kimse beni savunur nede arkamda zeki de diğerleride sadece kendi forumunun itibarını korumakla yükümlülüler senin ve senin gibiler yüzünden burayı zedeletmezler benide savunmuyorlar veya burda onlarla muhabetliliğim yok sadece hata yaptım onlara karşı özür diledim ve buda erdemliktir ama sen anlamazsın illah burda site satılacak diye bir kanun forum kurallarıda yok ve sen küçük değil elhemdullah sizi çabuk fark edip geri çekildim çünkü sen benim arkamda iş çeviriyordun tabi metin bilmiyor senin gidip gizli iş yapıp para aldığını tabi bende bilmiyom allah var yukarda sonuçta iş yok iş getir diyordunuz ama bana cevap yazacak zamanınız yoktu şükürler olsunki size muhtaç değilim çalışıyorum grafikerlik yönünde işler çıkıyor ve 2 site yaptım teslim ettim 3ncüsünü yapmaya başlayacam siz sadece kendinizi kandırın 2 gün facebook açtık yok iş getir diye baskı uyguladınız 2 nizde k.bakmada öyle işler yürümez siz anca kendinizi kandırın ve bir tane büyük iş gelecek tabi onu ben yazamam mecbur ya bu forumdakiler yaptırcam yada her hangi bir firmaya ama emin olunki şundan ben değil siz kaybettiniz benden uzak durun kendi halinde bir insanım siz yokken de vardım zaten çoğu emeklerimi sildiniz ses etmedim ama bende verilen hediye geri alınmaz bunuda bilin

Yorum

wmgerecleri

webclos.net
Ad
Soyad
Konular
74
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Grafiker
Detay  
Meslek
Grafiker
Üyelik tipi
  1. Kurumsal
Photoshop   Photoshop
  1. İleri düzey
    90%
  1. İleri düzey
    90%
  1. İleri düzey
    90%
PHP   PHP
  1. İleri düzey
    90%
PHP   CSS3
  1. İleri düzey
    90%
PHP   JavaScript
  1. İleri düzey
    90%
Ek olarak scriptin hakları sen ve ortağının değil yabancı birinindir

Yorum

wmgerecleri

webclos.net
Ad
Soyad
Konular
74
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Grafiker
Detay  
Meslek
Grafiker
Üyelik tipi
  1. Kurumsal
Photoshop   Photoshop
  1. İleri düzey
    90%
  1. İleri düzey
    90%
  1. İleri düzey
    90%
PHP   PHP
  1. İleri düzey
    90%
PHP   CSS3
  1. İleri düzey
    90%
PHP   JavaScript
  1. İleri düzey
    90%
Diğer konu ise senle sorunum yok git napıyorsan yap ama benim adımı soyadımı lekelemeye devam edersen hakkında manevi dava açarım bunuda bil ve git bu forumda senden yana o günden beri konu açmamışım bahsetmiyorum ayda bir gelip boş yapma

Yorum
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.