Oyuncuların Yeni Gözdesi Logitech G203 | Webien.Net: Webmaster Forumu

Oyuncuların Yeni Gözdesi Logitech G203 (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
Oyuncuların Yeni Gözdesi Logitech G203 (1 Kişi içerde)

• Güvenli Profil
  • Soner

Soner  

Wadmin
    seo danışmanı
    Adı
    Soyadı
    Konular
    326
     /
    WBN+
    108
     Ticaret - 100%    
    1   0   0

Site
    Meslek
    Seo Danışmanı
    Detay  
    Adı
    Soyadı
    WBN+
    108
     Ticaret - 100%
    1   0   0
     Ticaret - 100%
    Meslek
    Seo Danışmanı
    • Konuyu başlatan
    • Admin
    Logitech-G203.jpg

Ürün, ilk bakışta sade, ama göze hoş gelen tasarımıyla dikkatleri üzerine topluyor. Tasarım hatları itibarıyla ürün, sağ elini tercih eden kullanıcılar için ideal. Ama öte yandan, sol elini tercih eden teknoloji severler de kullanabilir.

Mouse, siyah, beyaz, mavi ve lila olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip. Bize kullanabilmemiz için siyah rengi geldi.
    Ürünümüz, kablo hariç 85 gram ağırlıkta, yani hafif bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Plastik kablosuna baktığımızda ise, 2 metreyi aşkın bir uzunluk tercih edilmiş, ki bu da rahat kullanım için güzel bir detay.
    Gerek tasarım hatları gerekse de kullanılan malzeme itibarıyla mouse’un avuca rahatlıkla oturduğu ve sağlam bir kullanım hissi sunduğu ortada.
    Cihazın programlanabilir 6 düğmesi mevcut. Tabii ki hepsini özelleştirebiliyor, görev ataması yapabiliyorsunuz.
    Özellikle büyük tuşların tıklaması çok tok. Burada Logitech’in metal yaylı tuş gerginliği sistemi tercih edilmiş, ki bu sayede uzun süreler sağlam bir şekilde kullanılabileceği de belirtiliyor.
    Bu rahatlık hissine ek olarak RGB aydınlatma sisteminden de söz etmeliyiz. Öyle ya, günümüzde pek çok oyuncu için RGB aydınlatma detayı önemli. Logitech ise, bu tarafta detaylı çözümler sunmuş diyebiliriz.

Lightsync’i özelleştirmek için Logitech’in G HUB programını Windows ve Mac tarafında ücretsiz olarak indirip kurabilisiniz. Burada size pek çok seçenek sunuluyor, ki Türkçe dil desteğinin olması da anlaşılır kullanım için önemli.
    Tuşlar ve DPI değeri gibi düzenlemeler yapabileceğiniz gibi, renk profilleri oluşturabilir ve bunları hem oyunlar hem de kullandığınız programlara göre özelleştirebilirsiniz. Hatta efektler arasında “ses görselleştirici” seçeneği de var, ki örneğin müzik dinliyorken değişen ritmlere göre mouse ışıklarınız da dinamik olarak ayak uyduruyor.

Bu konuya kimler baktı (Toplam: 2) Detayları gör

Tips
    İpucu
    Benzer konular
    Başlatan Başlık Forum Cevaplar Tarih
    Eren Karagül Yeni Fiat 500, İngiltere’de “Yılın Küçük Otomobili” Seçildi Araç 3
    G Beyler Yeni Youtube Kanalıma Destek Verir Misiniz? Kanal Tanıtımı 0
    G Bitci Borsasından Yeni Üyelere 100 TL Hediye! Kripto Paralar 0
    İG medya İlan Yeni Görev Sitemize Görev Alımı Yapılacak İş Arayanlar 0
    Zeki XenForo Yeni Haber Kaydırma Kapakları v2.0 XenForo 0
    Zeki Elkartre - Yeni ve Ücretsiz Forum Yazılımı (Bi bakın derim) Ücretsiz Scriptler 2
    E Alış yeni yazılım alımı acil Web Site Alım & Satım 1
    H Yeni bir site yine bir site Web Site Tanıtım 5
    SAKARYALI Satış satılık yeni nesil sohbet platformu Web Site Alım & Satım 0
    kadirilgin1453 Yeni Nesil Forum Sitenizi Açalım! Diğer Hazır Sistemler 0
    Volkyci Windows 11 sızıntısı yeni kullanıcı arayüzünü, Başlat menüsünü ve daha fazlası Windows 0
    Soner YandexFan.Com Yeni Nesil Webmaster Sitesi Firma Dizinleri 0
    tolgaakkus Satış SMM ucuz |En yeni tiktok servisleri geldi ⚡|türk yabancı karışık takipçi türkiyede tek ? Hesap Alım & Satım 0
    tolgaakkus Satış SMM ucuz |En Yeni youtube Servisleri Geldi ⚡|4000saat izlenme Türkiyede Tek ? Abone Alım & Satım 0
    Zeki indirimkodu.haberler.com Yeni Bir Sektör Web Site Tanıtım 0
    B Yeni Nesil Ücretsiz İlan ve Alışveriş Sitesi Web Site Tanıtım 6
    domainmerkezinet Yeni Videolarımız Yayımlandı Youtube 1
    euphrat 2021 Yeni Nesil Sohbet Web Site Tanıtım 0
    Zeki Yeni Yılınız Kutlu Olsun WBN kutlamaları 1
    Zeki Yeni sisteme geçiyoruz Duyurular 4
    Zeki XenForo 2.2.x İçin Yeni Hızlı Stil XenForo Temaları 10
    P ➳ BirTekno Yeni Nesil Teknoloji Dünyası ༄ Web Site Tanıtım 4
    O Satış Tekno-Smm.Com ♛ ⚡★⚡Türkiye’nin En İyi Yeni Açılan Smm Paneli⚡★Takipçi⚡★Beğeni⚡★Yorum⚡★İzleme⚡★⚡ Hesap Alım & Satım 0
    A PunBB Yeni Türkçe Dil Dosyası Ücretsiz Scriptler 0
    farukwp Yeni Kurumsal Script 2020 (Demolu) Ücretsiz Scriptler 5
    P Pcshift.net Türkiye'nin Yeni Teknoloji Forum Sitesi! Web Site Tanıtım 0
    Z Satış SMM Panel Yazılımı 2020! / API ! / 8 Farklı Şık Tema ! / PayTR, Paywant, Shopier Entegreli ! / Sorunsuz Yeni SMM Panel ! / SATILIK! Ücretli Script Satışı 3
    ferdi Yeni Bir Ödeme Sistemi: Rimuut.com Webmaster Genel 0
    G Redmi Yeni Telefonu K30S'i Duyurdu Gündemdeki konular & Haberler 1
    Zeki xenForo Forumunuza Yeni yıl Dekorasyonu Verin XenForo 0
    Turgut K. Yeni Logomuz (değerlendirme) Grafik Tasarım 5
    G Global Ekspress Türkiye'nin Yeni Pazaryeri ! Firma Dizinleri 0
    Eren Karagül Dolar yeni güne 7,93 seviyelerinde başladı. 14 Ekim Döviz kuru Gündemdeki konular & Haberler 0
    Zeki WBN - Responsive Yeni Reklam Alanları Tasarımı Ücretsiz Scriptler 1
    wmgerecleri yeni domain için nasıl bir proje geliştirmeliyim? Off-Topic 4
    designeratakan Yeni bir grup Oluşturuldu - Grafik Tasarımcılar Sosyal Gruplar 0
    Freelanceizmir Yeni bir grup Oluşturuldu - Oyun Geliştiriyoruz. Sosyal Gruplar 4
    D EDİTÖRLÜK Yeni Kurulucak Sitemize Editör Aranıyor - Tüm Reklam Gelirleri Paylaşılacak Editör Arıyorum 1
    Medyadark Satış MEDYADARK.COM | Türkiye'nin Jet Hızında En Yeni Paneli⚡%100 Türk Takipçi-Beğeni-Ücretsiz İzlenme⚡ Hesap Alım & Satım 2
    jagapps Smm Panel Scripti 2020 // Yeni SMM Scripti Ücretsiz Scriptler 9
    EVScreativ Yeni Oyun Tasarımı ve Oynanış Web Site Tanıtım 34
    Soner Microsoft Teams Yeni Özellikler Deniyor Teknoloji Haberleri 0
    Soner TikTok'dan Yeni Veri Merkezi Tiktok 0
    B Maxidax Yeni Global Kâr Oranı Yüksek Bir Masternote Başlıyor! İnternetten Para Kazanmak 0
    Soner Netflix yeni Türk dizisi Fatma Off-Topic 0
    J Türkiye’nin Yeni Ücretsiz Oyun Sitesi Web Site Tanıtım 0
    Soner PUBG'nin yeni güncellemesi Oyun Haberleri 0
    Soner Telegram Yeni Özellikleri Yayınlandı Telegram 0
    Zeki phpKF: Yeni Türkçe Forum Yazılımı Mobil Uyumlu - Ücretsiz Ücretsiz Scriptler 0
    Soner Crash yeni oyunu ile geliyor Oyun Haberleri 0