Alış - Metin2 1-99 Sunucu açıyorum ilgilenenler bakabilir mi? | Webien.Net: Webmaster Forumu

Alış Metin2 1-99 Sunucu açıyorum ilgilenenler bakabilir mi? (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
Alış Metin2 1-99 Sunucu açıyorum ilgilenenler bakabilir mi? (1 Kişi içerde)

Adı
Soyadı
Konular
16
 /
WBN+
3
 Ticaret - 0%    
0   0   0

Site
Detay  
Adı
Soyadı
WBN+
3
 Ticaret - 0%
0   0   0
 Ticaret - 0%
Merhabar arkadaşlar, elimde 1-99 old school filesi hali hazırda mevcuttur ve tüm düzenlemeleri yapılmıştır sorunsuz bir şekilde.

Benimle beraber sunucuyu yönetmek ve GM yardımcısı olmak isteyen arkadaşlar ulaşabilirler ise hem ekip toplamış olurum bu sayede start sürecini hızlandırmış olacağız.

Grafik Tasarım, Discord uzmanı, Game Master oyun içi bilgi, website bilgisi olan arkadaşlar ile beraber projeye el atmak istiyorum tabikide oyuncu olarakta gelebilirsiniz herkes davetlidir.

İletişime geçerseniz çok sevinirim, Teşekkürker.

Discord Davet Linkimiz: Join the X Metin2 Discord Server!

Son düzenleme:
Tips
İpucu
Benzer konular
Başlatan Başlık Forum Cevaplar Tarih
pvpserverler.biz Metin2 PvP Server Tanıtım Forumu - pvpserverler.biz Web Site Tanıtım 0
N Metin2 Hile Sitesi Web Site Tanıtım 0
ferdi Ücretsiz | Sorunsuz ve Geliştirilmiş AutoVM Alt Yapili Sunucu Otomasyon Sistemi Ücretsiz Scriptler 0
domainmerkezinet Satış Sunucu Paketlerimiz VPS Hosting Satışı 0
Risus Ücretsiz | Tamamen Sorunsuz ve Geliştirilmiş AutoVM Alt Yapili Sunucu Otomasyon Sistemi Ücretsiz Scriptler 0
Zeki Minecraft Sunucu Site Yazılımı - Ücretsiz Ücretsiz Scriptler 0
tranktech Satış 🔥 PAYLAŞIMSIZ Sanal Sunucu 19,99₺ 📢 ANINDA TEK TIKLA KURULUM 22 FARKLI İŞLETİM SİSTEMİ Sanal Sunucu 4
designeratakan ⭐ Bireysel & Kurumsal ⭐ Hosting | Sunucu Hizmet - Konu Tasarımı Grafik Tasarım 0
wmgerecleri Özhost sunucu hosting domain bilişimleri a.ş açıldı Hosting Genel 4
W Satış İPV6 Destekli Sunucular ⭐ Dedicated ⭐ Web Hosting ⭐ Sunucu Barındırma Paketleri 🚀 WebCloud Hosting Alışverişi 1
ferdi Discord Anlık Sunucu Verileri Discord 0
Zeki Evdeki bilgisayarı Sunucu Yapma ve Web Sitesini Yayınlama Sunucu Yönetimi 0
Hostgener Kiralık ⭐⭐Hostgener.com'dan VDS'ler Full Otomasyon | Hızlı Teslimat | Müşteri Panelinden Sunucu Yönetimi⭐⭐ Sanal Sunucu Kiralama 0
Soner Windows Firewall ile Sunucu Güvenliği Site Güvenliği 0
MsqMedia Satış En Ucuz Fiyatlarla Kaliteli Hosting Hizmeti - MSQ Network ⭐ cPanel / Reseller / Sunucu Hosting Alışverişi 0
K Yıllık Alınmış Vds Sunucu Uygun Fiyata Devredilecektir Dedicated Server Satışı 0
Berkay24 Satış 🚀 Mühendislik Öğrencisinden Profesyonel Sunucu Optimizasyon Hizmeti ⭐ sunucuoptimizasyonu.com 🚀 Sanal Sunucu 2
Y ⭐ Yüksek Disk Kapasitesi Sevenlere Özel Paket! 500 GB Diskli Sanal Sunucu 35₺⭐ Sadece 5 Adet!! Sanal Sunucu Kiralama 0
Y Yaza Veda Kampanyası 2 - ⭐ 50 GB SSD Diskli Sanal Sunucu Yalnızca 35 TL!⭐ Üstelik Test Fırsatı! Sanal Sunucu Kiralama 0
W Linux Sunucu Komutlarını Öğrenme Linux Sunucular 0
N Web hosting, kiralık sunucu ve game hosting hizmetleri - Htateknoloji.com Web Site Tanıtım 0