Neler yeni

kurumsal üyelik hakkında

Zeki

WAdmin
SMS Onaylı
TC Onaylı
Site
https://webien.net
Ticaret puanı - 100%
Merhaba Değerli firma sahipleri

Biliyorsunuz ki kimse güvenmediği firmalarla,sitelerle ve kişilerle alışveriş yapmaz. Bu nedenle webien.net olarak E-Ticareti güvenli hale getirmek amacıyla kurumsal üyeliklere ayrı pencerede bakıyoruz. İstiyoruz ki webien.net onaylı kurumsal üyelikler daha rahat ticaretini yapsın, alıcılarda gönlü ferah bir şekilde hizmetlerden yararlansın. Kurumsal üyelik ücretsizdir.

kurumsal üyelik satıcıların alıcılara güven vermesidir

1.Kurumsal üyeler ilk seferde kurumsal rütbe alırlar

2.Sonrasında 5 ay içinde yaptığı satışta webien.net müşterileri tarafından olumsuz bir geri dönüş almazsa yeşil tik ( Doğrulanmış satıcı ) simgesi alır ve linkli bir şekilde webien garantili diye bir ibare alır linke tıklayanlar bu ibarenin detaylı açıklamasını okurlar ve hiç düşünmeden satıcıyla iletişime geçerler

3.Bu sayede satıcının sorumluluğu webien.net'de olmuş olur. 5 ay sonra Webien bu sorumluluğu almış olacak (normalde hiç bir webmaster forumu bu sorumluluğu almaz)

4.Webien garantili kurumsal üyeler müşteriler tarafından tek bir olumsuz dönüş almaması gerekir. Böyle durumda forumdan kalıcı uzaklaştırılırlar ve ikinci bir şans tanınmaz

5.Eğer sıkıntı müşteri de ise bu araştırılır. Satıcı haklıysa satıcı savunulur.

Kurumsal değilim bir web sitem yok kendim satış yapıyorum
Kurumsal değilseniz başvuru yapmanıza gerek yok aynı şartlar yine geçerlidir sadece kurumsal rütbesi alamazsınız fakat yeşil tik simgesi ve webien garantili ibaresi alırsınız

kurumsal üyelik talebi için bana özel mesaj yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:58) Üyeleri Gör