Neler yeni

Halı Sıkma Makinası

ergmakina

Kullanıcı
Katılım
7 Ağu 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
1
Konum
İzmir
Site
https://www.halitemizlememakinasi.com/
ERG Makina, yarım asırlık tecrübesiyle yüksek kaliteye, yüksek performansa ve en yeni teknolojiye sahip endüstriyel temizlik makinaları üretmektedir. ERG Makine, halı yıkama makinaları,
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
, halı toz alma makinaları ve halı paketleme makinaları sektöründe Türkiye’nin en büyük üreticisidir.
İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 24 kilometre, Alsancak Limanı’na 42 kilometre uzaklığında olan firmamız, İzmir’in en yeni teknolojiyle donatılmış ve en düzenli Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunmaktadır. Firmamız toplamda 8000 metrekare alana kurulmuş olup, bunun 4000 metrekaresi kapalı alandır. Bu alan içerisinde halı yıkama makineleri, halı sıkma makineleri, halı toz alma makineleri ve halı paketleme makineleri üretimi gerçekleştirilmektedir. Fabrikamızda aynı anda 15 makinenin üretimi yapılmaktadır. Firmamız binası içerisinde hem müşterilerimizden gelen talebe göre hem de stok ihtiyacına göre gerekli olan makine, yedek parça ve aksesuarlar üretilmektedir.
İzmir Pancar Organize Sanayi’de bulunan fabrikasıyla sektöründe lider olan ERG Makina, Türkiye’de 1500’den fazla müşteriye ve dolayısıyla da uzun bir referans listesine sahiptir. Ülkemizde halı yıkama sektörünün gelişmesinde büyük katkıları olan ERG Makina, halı yıkamacıların her türlü problemlerine ve sorunlarına hızlı ve etkili çözümler sunarak sektörde saygın bir konuma gelmiştir.
Endüstriyel temizlik sektörü, Türkiye’de son yıllarda yüksek bir ivmeyle ve kararlılıkla gelişmektedir. Bugün günümüzde endüstriyel temizlik makinaları denildiği zaman akla gelen ilk ülkelerden birisi Türkiye’dir. Ülkemizde halı yıkama makinası, halı sıkma makinaları, halı toz alma makinaları ve halı paketleme makinaları gibi ürünlerin üretimi dünyadaki bütün talebi karşılayacak düzeydedir. ERG Makine, aynı zamanda uluslarası pazarda da faaliyet göstermektedir ve ülkemizi en iyi biçimde teslim etmektedir. Fransa’dan Özbekistan’a, İsveç’ten Libya’ya, yurtdışında 40’tan fazla ülkeye ihracat yapmış, 100’den fazla farklı firma ile çalışmıştır. Ülkemizi yurtdışında kaliteli, teknolojik ve yüksek performanslı ürünleriyle başarılı bir şekilde temsil etmekte olan ERG Makine’nın bütün ürünleri ISO 9001:2015 ve CE belgelerine sahiptir.
ERG Makine, ürünlerinde kaliteden, dayanıklılıktan ve performanstan ödün vermemektedir ve bütün malzemelerini de bu görüş bazında seçmektedir. Sektördeki diğer üreticiler ve ERG Makine arasındaki en büyük fark budur. Sadece 304 kalite paslanmaz çelikten halı yıkama makinaları üretmektedirler. Galvaniz veya epoksi boya ile kaplı, özünde demirden imal edilen makinaların kullanımı, halı yıkamadaki kimyasalların yapısından dolayı yalnızca birkaç yıl ile sınırlıdır. 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilen makineler ise ömürlük ürünlerdir. Epoksi boyalı veya sıcak galvanize daldırılmış, özünde demir olan malzeme ve 304 kalite paslanmaz çelik arasında 8 kat fiyat farkı vardır. Bu kadar yüksek bir farka rağmen ERG halı yıkama makinaları, epoksi boyalı veya sıcak galvanize daldırılmış makinalar üreten tedarikçi firmaların ürettiği makinalardan çok daha uygun fiyata satılmaktadır.
ERG Makina, sektöründe ince ayrıntılara verdiği önem sayesinde bugün saygın bir yer kazanmıştır. Makinelerinde kullanılan elektrik malzemeleri Siemens, Mitsubishi ve Schneider gibi dünyada saygın bir yere sahip, güvenilen ve çokça tercih edilen ürünlerdir. Çin menşeili elektrik bileşenleri asla makinelerde kullanılmamaktadır. Çünkü düşük kaliteye sahip olan elektrik parçaları halı temizleme makinalarının elektrik ve mekanik sistemlerinde problemlere sebep olabilmektedirler. Oysa ki makinelerde kullanılan elektrik parçaları arandığı zaman kolaylıkla bulunabilecek ve kaliteli parçalar olmalıdır. Sektörümüzde elektrik bileşenlerinin seçiminde bu kadar titiz olan tek firma ERG Makina’dır.
Makinelerinde daima kaliteyi, teknolojiyi ve performansı eksik etmeyen firma, halı yıkama makineleri sektöründe Ar-Ge çalışmalarına en çok yatırım yapan firmalardan da birisidir. Kurulduğu zamanlardan beri tekelleşmenin olduğu birçok sektöre rekabet katan ERG Makina, özgün ve kaliteli tasarımlarıyla bulunduğu bütün sektörlerde başarılı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
 
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör

Yeni WBN Tasarımları

 • WBN HTML Fiyat Tablosu
  WBN HTML Fiyat Tablosu
  Webien'den güzel bir fiyat tablosu tasarımı
  • webien
  • Güncelleme:
 • WBN Light Pro Radyo Scripti
  WBN Light Pro Radyo Scripti
  Ücretsiz bir yazılım olan ve Webien tarafından yeniden tasarlanıp geliştirilen radyo scriptimiz
  • webien
  • Güncelleme:
 • WBN (One Page) Web Site Scripti
  WBN (One Page) Web Site Scripti
  Ücretsiz bir yazılım olan ve Webien tarafından yeniden tasarlanan tek sayfa web site scripti
  • webien
  • Güncelleme:

Yeni Dizinler

Üst