Neler yeni

Hakan Muhafiz 3. Sezon Netflixde Yayında

Soner

WAdmin
Kurumsal
SMS Onaylı
T.C. Onaylı
Mesajlar
65
Konum
web master
Site
bilisimotesi.com
Ticaret puanı - 0%
Merakla beklenen Netflix'in Türkiyenin ilk dizi olan Hakan : Muhafız için Netflix 3. Sezon onayını almıştır.1. Sezon çok büyük bir etki yaratmış olsada 2. Sezon Bu beklentilerin gerisinde kalmıştır.Dizinin kaldıralıcağını söyleniyordu fakat Netflix 3.Sezonun ilk bölümlerini yayınlama başladı.Bakalım Dizi 1. Sezonun gibi izleyiçilerin beklentilerini karşılaya bilecekmi.Filme yeni isimler geldi 3.Sezonda yeni gelen oyuncular Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı ve Hasan Üner gibi isimleri izleyeceğiz.Ayrıca Dizinin Başrollerini yine Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu oynamaktadır.
Muhafız’ın 3. sezonunda; Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisi yüzünden cehennem yerine dönen İstanbul’u kurtarmak için kıyasıya bir savaşa giriyor. Şehir Ölümsüzler’in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele ederken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor. Hakan panzehir yapması için ulaşacağı Nisan ve bu yolda karşılaşacağı Burak ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulur.Tüm bunlara karşı ayakta kalmaya çalışan Hakan’ın aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul’u kendisine dar etmeye hazırlanan Vezir’i bulması gerekir. Atalarının yaşadıkları Hakan’ın bugünkü mücadelesine ışık tutar ve geçmişle şu an arasında gidip gelen bir yolculuk için kolları sıvar.
Netflixde 1. sezon 10 bölüm,2. sezon 8 bölüm ve 3.sezon 7 bölümle karşımıza çıkacaktır.Netflix'e üye olup istediğiniz üye seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçip üye olabilirsiniz
 
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:4) Üyeleri Gör
Üst