Neler yeni
Webien.Net: Webmaster Forumu

Webmaster Topluluğuna Hoşgeldiniz Üyelerimizin arasına katılmak ister misiniz? Kayıt olmaktan sakın çekinme....

  • Merhaba Ziyaretçi Hoşgeldin!
    Webien'de Ücretsiz olarak Firmalar bölümüne websiteni ekle bu sayede backlink alarak Google'de ön sıralara çıkarsın
  • Webien, yetenekli freelancer'ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla işleyen özgürlükçü bir çalışma platformudur.
  • Webien, kullanıcılara yardımcı olabilecek grafik, tasarım vb. her türlü araç gereç paylaşımları ve Teknoloji adına aklınıza gelebilecek herşeyi sunar.

Filmlerde Teknolojik Gelişmeler

karbon

Üye
Katılım
13 Ara 2018
Mesajlar
84
Tepkime puanı
5
Filmlerin Önemi ve İzlenmesi

20. yüzyıl başından itibaren sinemalarla hayatımıza giren filmler, günümüzde çok büyük bütçelerin söz konusu olduğu bir sektördür. İlk zamanlarında her ne kadar lüks bir aktivite olarak görülse de artık bir çeşit zorunluluk olarak görülebilmektedir.

Kişisel gelişimden hayal gücünün en önemli örneklerinden olan bilim kurguya kadar her alanda en önemli kaynaktır. Bunda en önemli sebep ise mesajın net ve anlaşılabilir olarak ilginç yolla verilebilmesidir. Tavsiye olarak film denilmesi, herhangi bir film için, çok önemli referanslardan olmaktadır.

Filmlerde Teknolojik Gelişmeler

Zamanla, ilginin artmasından kaynaklı olarak, teknoloji kullanımı ile birlikte birçok gelişme yaşanmıştır. Özellikle çözünürlüklerde artış en önemli gelişmelerdir. İzleyicinin ilgisinin sürekli canlı tutulabilmesi bu şekilde sağlanmıştır. Günümüzde 4K çözünürlüğünde olan filmler üretilebilmiştir.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
me adına en önemli dönüm noktalarından birisi ise online izleme platformlarının oluşturulmuş olmasıdır. Özellikle çeşitli indirme platformları, her ne kadar illegal olsalar da büyük ilgi görmektedirler. Ayrıca online olarak izleme imkanı tanıyan sitelerde mevcuttur.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
kelimeleri ile yapılacak olan aramalarda karşınıza bu siteler çıkmaktadır. Bilgisayarlarda veya izlenecek araçlarda herhangi bir alan kaplamasına gerek olmamasından dolayı daha çok tercih edilen yöntem bu olmaktadır.

En çok göz ardı edilen ise sitelerin çözünürlük oranında internet harcadıklarıdır. Bu sebeple seyir keyfini arttırmak adına kullanıcılar çözünürlüğü en üst seviyelerde tutmak isteseler de kullandıkları internet kaynağına dikkat etmelidirler. Naçizane öneri ise bu noktada, seyir zevki ve kısıtlı internet kaynağında optimal çözüm HD çözünürlük olacaktır.
 
  • Like
Tepkiler: usa
Thread starter Benzer Konular Forum Replies Date
K Web Site Tanıtım 0
Üst