Neler yeni

Evde ingilizceyle kalın!

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
25
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
ingilizceevi-logo.png

İngilizce Evi Sitesi sizlere ne katacak? Bu konu aslında sizin bir yabancı dille neler yapmak istediğinize bağlı. İngilizce öğrenerek kendinizi çok yönlü geliştirmeniz mümkün.
İngilizce öğrenirken eğlenmenizi ve okuldaki İngilizce derslerinizi geliştirmenizi sağlayacak neşeli bir eğitim alanı hazırladık. Amacımız kaliteli bir dil eğitimini sizler için eğlenceli hale getirmek.
Yabancı dil öğrenimi denildiği her yaştan olan öğrenciler ilk etapta çekimser kalırlar. Dil öğrenimine karşı ortaya çıkmış bir ön yargı vardır. Amacımız bu ön yargıları yıkarak sizlerin en iyi şekilde dil eğitimini tamamlamanız ve eğitim hayatınızda başarılı olmanızı sağlamaktır. O halde gelin sizler için hangi çalışmaları yürüttüğümüzü sizler için sıralayalım:

İngilizce Evi’ni Tanıyalım
İngilizceevi.com, sizlere dil öğrenmede gerek sunumlar gerekse videolu anlatımlar ile destek olmaktadır. Site içerisinde yer alan “Tüm Videolar” kategorisinde bulunduğunuz öğretim yaşına ve sınıfına uygun seçenek ile İngilizce öğrenmeniz mümkün.
Aynı zamanda “öğretmen sunum” kategorisinde yine sınıfınızı seçerek öğretmenlerimizin sizler için hazırladığı ders anlatımlarını izlemeniz mümkün. Öğretmenlerimizin hazırladığı İngilizce Sınavlar ile kendinizi istediğiniz bölümde sınava alabilir ve başarı durumunuzu gözlemleyebilirsiniz. Hatta bu sayede İngilizce derslerinizdeki eksikleri okul dışında tespit ederek o konulara daha çok çalışabilirsiniz. Bu sayede okulda arkadaşlarınızdan daha başarılı bir tablo sergileyeceğiniz açıktır.
Kaçıncı sınıf öğrencisi iseniz tam da sizin ihtiyacınızı karşılayacak kelime çalışmaları ile derslerinize destek oluyoruz. Bu sayede kelime hazinenizi genişletirken eğlenmenizi sağlıyoruz.
Tabi İngilizce öğreniminde en önemli kısım “listening” yani dinleme videolarında kelimelerin doğru telaffuzunu sizlere öğretiyoruz. Videolu anlatımlar ile çok daha kaliteli bir anlatım için güncel konu girişlerimiz ile sizlerle beraber olmaya devam edeceğiz.

İngilizce Evi Sizlere İngilizce İçin Yeni Açılan Bir Kapıdır
Dil eğitiminde en önemli engellerden birisi çekingenliktir. Site içerisinde yer alan dinleme ve konu anlatım videoları ile konuya daha hakim olabilir ve İngilizceye daha aşina hale gelebilirsiniz. Bu sayede üzerinizde oluşan yabancı dil konuşma korkusunu aşamalar halinde atabilmeniz mümkün. Bilginizi dinleme ve konu anlatım videoları ile pekiştirmeniz için daima güncel etkinliklerimiz ile sizlerleyiz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.