En İyi 8 Google Ping Web Sitesi (1 Kişi içerde)

ferdi

İçerik ekibi
Ad
Soyad
Katılım
9 Eylül 2019
Konum
istanbul
Konular
317
Mesajlar
404
Beğeniler
202
 /
WBN+
183
Ticaret - 0%
0   0   0
  
iletişim
Meslek
webmaster
Detay  
Katılım
9 Eylül 2019
Mesajlar
404
Beğeniler
202
WBN+
183
Konum
istanbul
Meslek
webmaster
En İyi 8 Google Ping Web Sitesi

1. Pingler
Pingler, en iyi 10 ping web sitesi listesinde birinci sırada yer alıyor. Pingler, dünyanın en eski ve popüler ping servis sitelerinden birisidir. Buraya göndererek, web sitenizdeki içeriği güncellediğiniz çok sayıda arama motorunu ve RSS dizinini bilgilendiriyorsunuz. Pingler hakkında en iyi şey, kendi pining’inizi tanımlayabilmenizdir.

2.Ping-O-Matic
Ping-O-Matic, iş dünyasının en iyilerinden birisidir. Ping-O-Matic’i kullanarak, tek bir pingle web günlüğü içeriğindeki güncellemeler hakkında birden çok hizmeti ve arama motorlarını güncelleyebilirsiniz.

3.Google ping
Google Ping, siteniz için en yüksek sıralamaya sahip ve kullanımı kolay ping web sitelerinden biridir.

4.Ping Farm
Ping Farm, arama motorlarına kendi blog’unuzun veya web sitenizin güncellendiğini bildiren ücretsiz bir ping servisidir. Basit olduğu kadar ve aşırı derece karmaşıkta değildir.

5.Feed Shark
Feed Shark, ortak sitelere bir ping göndererek blogunuzu veya web sitenizi kolayca tanıtmaktadır. Feed Shark, blogunuzun, web sitenizin, RSS yayınınızın ve podcast’in yakın zamanda güncellendiğini tüm arama motorlarına bildirmek için çeşitli web hizmetlerine ping yapar.

6.Pingoat
Pingoat, web günlüklerini takip eden ve bunları yayınlayan bir takım hizmetleri ping eden veya bildiren bir servistir. Pingoat’ın bir XML-RPC sunucusu da vardır. Technorati, newsgator, feedster gibi ping hizmetleri.

7.Pingates
Blogunuzu veya web sitenizi, blogları / siteleri takip eden ve yayınlayan 40+ arama motoruna ve hizmetlerine ping edin.

8 Ping.in
Ping.IN, blog günlüğünü güncellediği Blog Arama Motorları ve blog dizinleri gibi Weblog Hizmetlerini ping veya bildiren bir blog ping servisidir. Böylece, blogunuzu hızlı bir şekilde dizine eklemenizi ve içeriğinizi daha geniş bir kitleye sunmanızı sağlar.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst