Hoşgeldiniz.
Alım-Satım, Tanıtım, Bilgi Paylaşım ve bir çok hizmet için lütfen kayıt olunuz...
Kayıt ol

Disney’den Vision sürprizi! (1 Kişi içerde)

webien

Admin
yönetici
Katılım
29 Kas 2018
Mesajlar
236
Tepkime puanı
5
4

Netflix platformunda görmeye alıştığımız Marvel dizileri için yavaş yavaş sona gelinirken ortaya çıkan iddialara göre Disney Vision karakteri için bir sürpriz hazırlıyor ve Vision and the Scarlet Witch dizisini çekiyor.

Disney Vision and the Scarlet Witch dizisi ile geliyor!

Marvel Netflix ile olan birlikteliğini yavaş yavaş sonlandırırken Disney+platformunda yayınlanması beklenen Scarlet Witch dizisi için yeni bir iddia ortaya çıktı.
Loki dizisini seyredebileceğimiz Disney+ henüz Scarlet Witch dizisi için resmi bir açıklama yapmış değil. Ancak Deedline tarafından yapılan habere göre Scarlet Witch dizisi gelecek, üstelik bir sürpriz ile birlikte.

Vision and the Scarlet Witch


Son filmlerde Vision ile aralarındaki romantik bağın güçlendiği Scarlet Witch,ortaya atılan iddialara göre dizide de beraber olacaklar. Vision and the Scarlet Witch adıyla geleceği söylenen dizinin temelini, çiftin evlendiği çizgi romanların oluşturması bekleniyor.
Geçtiğimiz günlerde Netflix tarafından iptal edildiği açıklanan Daredevildizisinin de Disney+ platformunda devam edeceği ön görülürken, Vision and the Scarlet Witch dizisi içinde meraklı bekleyiş devam ediyor.
 
Son düzenleme: