Neler yeni

Depreme ve Tüm Zorluklara Karşı el ele! MEXC, Üçün Tırınıda Afet Bölgesine Ulaştırdı!

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
2
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
Advertisement
Detay  
Meslek
Advertisement
6 Şubat 2023 saat 04.17 ve 13.24'te Türkiye'yi sarsan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler sonucunda şu ana kadar en az 5775 bina yıkıldı ve 3000'den fazla insan hayatını kaybetti. Arama kurtarma ekipleri, hâlen enkaz altında kalanları kurtarmak için çaba sarf ediyor.

m8waxsi.png

Dünyanın önde gelen kripto para borsası MEXC, Kasım 2019’da Türkiye pazarına girdiğinden beri birçok kullanıcıya ev sahipliği yaptı ve Türk kullanıcılar tarafından sevgiyle karşılandı. MEXC yöneticileri, deprem haberini alır almaz harekete geçti ve depremden sadece bir saat sonra çeşitli yardım planlarını görüşmek ve formüle etmek ve aynı zamanda 1.000.000 TL (yaklaşık 53.000 ABD Doları) değerinde bir afet yardım paketi tahsis etmek için “Türkiye Deprem Yardım Özel Timi” kurdu. MEXC’nin Türkiye Kızılay Derneği ile temasa geçtiği bildirildi. 6 Şubat 2023 saat 17.00’de “Türkiye Deprem Yardım Özel Timi” üyeleri bol miktarda gıda, içecek, temizlik, temel ihtiyaç ve barınma malzemeleri satın alarak ilk parti yardım tırını afet bölgesine gönderdi.

d9v1vlm.png

nh18x73.jpg

TÜRKİYE DEPREM YARDIM ÖZEL TİMİ HAREKETE GEÇTİ

8 Şubat 2023 tarihi itibariyle 3 tır malzeme sevkiyatını tamamlayarak afet bölgelerindeki insanlara 1 milyon liralık yardım malzemesi göndermiştir. Yardım malzemeleri arasında yiyecek, içecek, kıyafet, battaniye, temizlik ürünleri gibi temel günlük ihtiyaç malzemeleri bulunmaktadır. Bugün 1.000.000 TL'lik ek bir yardım paketi daha onaylanarak depremzedelere destek olması amacıyla Ahbap Derneği ile iş birliğine gidilmiştir. Böylece, MEXC bugüne kadar depremzedelere toplamda 2.000.000 TL tutarında destek sağladı.

tu8qtl2.jpeg

“TÜRK HALKININ BİRLİK VE BERABERLİĞİNİ HİSSEDİYORUZ”

Depremleri arkasında bırakarak, Türkiye’yi eski haline getirebilmek için, herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. MEXC Türkiye, yardımseverlerin desteğiyle, deprem mağdurlarına ulaşan insani yardımların arttırılmasını sağlarken, ülkenin her köşesindeki yardımseverlerin destekleriyle birlikte ülkeyi tekrar eski haline kavuşturmaya çalışıyor.

6zdck7y.jpeg

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.