Comnet Türkiye’nin En Ucuz ve En Hızlı İnterneti | Webien.Net: Webmaster Forumu

Comnet Türkiye’nin En Ucuz ve En Hızlı İnterneti (1 Kişi içerde)

Şu anda okunan
Comnet Türkiye’nin En Ucuz ve En Hızlı İnterneti (1 Kişi içerde)

Adı Soyadı
 
Katılım
24 Haziran 2022
Konum
Muğla
Konular
1
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Çözümler
0
WBN+
1
Ticaret - 0%
0   0   0
  
Yaş
23
Site
tiklaap.com
iletişim
Meslek
Webmaster
Detay  
Adı
Soyadı
Katılım
24 Haziran 2022
Mesajlar
1
Beğeniler
0
WBN+
1
Yaş
23
Konum
Muğla
Site
tiklaap.com
Ticaret - 0%
0   0   0
Ticaret - 0%
Meslek
Webmaster
Diğer sitelerim
https://www.biapk.com
Üyelik tipi
  1. Bireysel

Türkiye’nin En Ucuz ve En Hızlı İnterneti Comnet

1066553688.png


150+ Peering (Ara Bağlantı) ileTürkiye’nin En Hızlı Ev/İş İnternet Paketleri
Ara bağlantı (peering) kelimesini açıklamak gerekirse Facebook, Whatsapp, Twitch, Youtube, Steam ve Zoom gibi birçok uygulamaya direk internet bağlantısına sahip olursunuz. Kısacası bu uygulamalardan birini kullanırken, Türkiye'deki en yüksek bağlantı hızına sahip kişi siz olacaksınız.

En iyi ev internet paketlerini tüm Türkiye'ye sağlamak için yola çıkan Comnet, aynı zamanda taahhütsüz fiber internet anlayışı ile de tüm kullanıcılarına özgür bir internet kullanımı sunuyor. Comnet evde internet paketlerinin sahip olduğu +150 peering ile tüm kullanıcılar yüksek bağlantı hızlarına sahip oluyor. Ayrıca sahip olduğu fiyat politikası ile en uygun fiber internet fiyatlarını müşterileri ile buluşturuyor. Siz de Comnet'in sunmuş olduğu en uygun evde internet tarifeleri ile yüksek hızlarda, kotasız ve özgürce internet kullanımı yapabilirsiniz.


En Uygun Evde İnternet Tarifeleri ile Fiber İnternet Sahibi Olun
Comnet'in sunmuş olduğu en ucuz ev interneti fiyatları ile tüm dünyaya ışık hızında bağlanın. Aylık 69 TL'den başlayan fiyatlarla en ucuz ev internetini özgürce kullanın.

3815017637.jpeg


Comnet'i Arkadaşlarına Öner,Sınırsız Fiber İnterneti Bedava Kullan!
Comnet'in yüksek hızlı ve ucuz ev internet paketlerini arkadaşlarına önererek, sınırsız interneti bedava kullanabilirsin. Herhangi bir davet sınırı olmadan arkadaşlarını Comnet'li yapabilir ve evde internet hizmetini bedava kullanabilirsiniz.

413099159.png


Ev internet kampanyalarına dahilinde davet ettiğin arkadaşların Comnet hizmetlerini kullanmaya başladığı an, her arkadaşın için 45 güne kadar ücretsiz internet kullanımına sahip olursun. Hemen yararlanabileceğin bu kampanya ile evde internetini aylarca ücretsiz olarak kullanabilirsin. Önerdiğin arkadaşın da hangi paketi kullanırsa kullansın anında +30 Gün Ücretsiz kullanım yapmaya başlayabilir. Comnet'in sunmuş olduğu en ucuz internet paketlerinden çevrendeki kişileri de haberdar etmek için şimdi harekete geç. Müşteri paneli üzerinden sana özel oluşturulmuş link ile arkadaşlarının da, yüksek hızlı fiber internet hizmetine en uygun fiyatlarla sahip olmasını sağlayabilirsin.

Herhangi bir sorunuz olursa yorumlarda yardımcı olacağım.

Comnet Web Adresi

Referans Kodu: CMT739DRT
 

Bu konuya kimler baktı (Toplam: 6) Detayları gör

Üst