Neler yeni

CASPER NIRVANA F500 TANITILMIŞ

Full Nvme SSD Disk Desteği Sayesinde Çok Daha Hızlı Web Siteleri! 7/24 Destek. Ücretsiz Antispam Koruma. Ücretsiz Domain. Anında Aktivasyon
Ad
Soyad
Konular
5
Ticaret - 0%
0   0   0

iletişim
Meslek
web
Detay  
Meslek
web
Teknoloji markalarının önde gelen isimlerinden Casper yeni nirvana F500 modelini tanıtmış. Donanımını beğendim tasarımıyla da dikkatimi çekti. Biliyorsunuz ki artık teknolojinin gün geçtikçe kabuk değiştirmesiyle mobilite önem kazandı. Hayatın her alanında çalışma stili olsun eğitim alma özgürlüğü vs. gün geçtikçe değişiyo. Bu nokta da bizlerinde bilgisayar alırken tercihlerine etki ediyo bu gelişmeler. Casper da bunu düşünüp kullanıcıların tercihlerine göre bi cevap vermiş aslında. F500 le ergonomik bi kullanım rahatlığı sunmuş.

11.nesil i3 ve i5 tiger lake işlemciler ve özelliklede 64 GB RAM seçeneği performans anlamında maksimum seviyelerde verim alabilecek olmamız hoşuma gitti. Bunların yanı sıra tasarıma gelirsekte metalik gri rengin yanında 19,9 mm incelik ve 1.7 kg hafifliği olması da Casper Nirvana F500 tanışabilir olmasıyla mobiliteye de vurgu yapmış 

Göz yormayan ekran yapmışlar 😲

Ekran özelliklerine bakınca da 8.3 mm ince çerçeve yapısıyla geniş ekran deneyimi yaşatan Casper Nirvana F500, full HD çözünürlük ile IPS ekran teknolojisini birleştirerek uzun çalışma saatlerine karşı göz yorgunluklarının yaşanmasını engelliyo. Benim gibi pc başında fazla vakit geçiren biri olarak sevdim bu özelliği  Ek olarka çalışanlarda düşünülmüş Anti-Glare yansıma önleyici özelliği, hızlı veri aktarımı için 2x 3.2 USB ve 1x 2.0 USB ye sahip. Güçlü donanım ve 1.7 kg hafifliği ile taşınabilirliği sunan Casper Nirvana F500 laptoplara Casper Nirvana F500 | Dizüstü Bilgisayar linki ile göz atmanızı tavsiye ederim..

nx6dk8.jpg

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.