Android için mobil uygulama geliştirmek artık çok kolay

wbn

Original poster
Üye
Katılım
25 Mar 2019
Mesajlar
11
Tepkime puanı
0
Konum
yalova
site
https.//webien.net
Android uygulaması geliştirmek ister misiniz?

Dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemlerinden Android için mobil uygulama geliştirmek artık çok kolay! Peki, sizler Android uygulaması geliştirmek ister misiniz? Bu yola girmek istiyorsanız, Udemy’nin sadece 24.99 TL fiyat ile sunduğu bu harika bir fırsatını sizlerle paylaşıyoruz!
Android uygulaması geliştirmek ister misiniz?
Udemy’nin sunduğu 24.99 TL avantajlı fırsatı ile Kotlin kullanarak Android uygulamaları geliştirebilirsiniz. Kotlin ile Android Mobil Uygulama Geliştirme Kursu sayesinde, Google’ın mobil işletim sistemi için uygulama geliştirebileceksiniz. Kotlin dili ile yazılım geliştirmeyi öğrenip, Retrofit, Firebase ile gelişmiş uygulamalar geliştirin.
Google’ın Mayıs ayında düzenlediği Google I/O 2018 etkinliği de, Android için yazılım geliştirmenin ne kadar önemli olduğu ortaya açık bir şekilde koydu. Sizler de bu kitlenin içinde yer alan bir geliştirici olmak istiyorsanız, Udemy’nin sunduğu ve sadece 24.99 TL bedel ile sahip olabileceğiniz kurs ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.Her programlama dilinde olan temel yapıların ne olduğunu ve nerede neden kullanıldığını, Android ile ilgili önemli kavramların tüm detaylarını, etkileyici ve dikkat çeken arayüze sahip android uygulamalarını Kotlin ile hızlı bir şekilde geliştirmeyi öğrenebileceksiniz.
 

Bu Kategorideki Diğer Konular