İnternetWebmaster

Telefondan Ücretsiz Site Açmak!

Telefonunuzdan Web Sitesi Yapmak!

İnternet artık hayatımızın vazgeçilmez bir unsuru olmaktadır. Gerek bireysel olarak gerekse de işletmemizin daha küresel müşteri kitlesine sahip olabilmesi için olması gereken en büyük araçtır.

Çoğu bilgisayar kullanıcısı bir internet sitesi kurmayı gözünde fazlaca büyütmektedir ve bu işi yapması için aracı bir firma tutmakta, ekstra ücretler ödemek zorunda kalmaktadırlar.

Yazımızın devamında hem sizlere internet sitesi kurmanın o kadar zor olmadığını gösterecek hem de daha az harcamalarla ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilmenizi sağlayacağız.

Sizlere sunacağımız hizmetler sadece internet sitesi kurmakla sınırlı kalmamakta ayrıca kolay bir şekilde düzenlemenize de imkân sağlayacaktır.

Bütün işlemlerinizi çevrimiçi yapacağınız için asla düzenlemeleriniz kaybolmayacak son haliyle kayıtlı kalaktır.

GoDaddy

GODADDY MOBİLE ile ilgili görsel sonucu

Bu hizmet sağlayıcımız sizlere mobil olarak Web site oluşturucusunu doğrudan sitelerinizde çalıştırabilmektedir. İstediğiniz her bölümü kolayca düzenleyebilmeniz için herhangi bir sınır yoktur. Hizmetleri bununla da kalmayan sitenin mobil ve masaüstü sürümleri için önizlemeye sahip şekilde birçok temaya da bulunmaktadır. Bütün bunları yapmanız için olağanüstü bir güç ve deneyime sahip olmanız gerekmiyor. Ayrıntılı olarak tam bir özelleştirme veya harikulade siteler beklemeniz de anlamsız olacaktır. Sonuçta mobil bir uygulama sayesinde aşırı profesyonel olmasa da temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir uygulamaya sahip olacaksınız.