Fuar Elektrik

Youtube sayfamız
https://www.youtube.com/fuarelektrik
Telefon
0530 293 20 57

Link Yorumlar Tartışmalar

Fuar Elektrik
https://www.fuarelektrik.com/
Fuar Elektrik, kuruluşundan itibaren elektrik servisi sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Dinamik bir ekiple 7/24 Acil Elektrik Servisi hizmetlerini sağlayan usta elektrikçi personelleriyle tüm ilçeler için en hızlı ve güvenilir şekilde kurumsal İstanbul Elektrik Servisi sağlamaktadır.

Müşterilerimizi doğru çözümlere yönlendirmek, gereksinimlerini doğru anlamak, talepleri taahhüt edilen süre içerisinde ve kalitede bir şekilde yerine getirmekte olan Fuar Elektrik gerçekleştirdiği tüm çalışmalarda garantili elektrik servisi vermektedir.

Özellik Aydınlatma , Sunucu Odaları , Kablolama , Tava Montajı , Elektrik Panoları , Kanal Sistemleri , İnternet telefon adsl hattı bulma , Bahçe Aydınlatma , Bina Aydınlatma , Vitrin Aydınlatma , Avize Montajı , İp Kamera Sistemleri ve benzeri konularda Ev, Ofis, İş yeri , Bar , Restoran , Kafe , Bina , Apartman , Okul , Avm Mağaza , Kuyumcu gibi sektörlere en yakın elektrikçi olarak çok hızlı destek sağlamaktadır.

Ayrıca Tüyap Fuar Merkezi ve CNR Fuar Merkezinde gerçekleştirilen tüm etkinlikler için standlarında elektrik kurulumu , elektrik malzemeleri Pano , Sigorta , Lamba , Kablo , Aydınlatma , Led Aydınlatma , Seslendirme , Projeksiyon gibi ürünler için kiralama hizmeti vermektedir.

Bakırköy Ataköy Şirinevler Başakşehir Bağcılar Güneşli Bahçelievler Şişli en hızlı servis bölgelerimizdir.

Whatsapp üzerinden video ve fotoğraf göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

www.fuarelektrik.com

Site Bilgileri

Ekleyen
habdullah
Eklenme Tarihi
Son Güncelleme
Tıklanma
1
Yorumlar
0

Bu linki paylaş

Üst